Udostępnij
Nowa żaluzja do kanonu do EOS 7D Mark II 7D II 7D2 część do naprawy aparatu cyfrowego
Cena
zł92.61 -20 %
zł115.77
Dostępność W magazynie

Witaj, drogi kupco: witaj w moim sklepie Digital Home.

Stan: nowy produkt

Zastosowanie scenariusze: spersonalizowana moda

Waga: 101g (w tym) do 150g (w tym)

O płatności i dostawie:

1. Najlepszym sposobem jest bezpośrednia płatność online, jest bezpieczna i wygodna.

2. Aby odnieść sukces w zakupie towarów, które lubisz, i dostawie w szybkim czasie, proszę zapewnić pełną płatność w ciągu tygodnia po ich zakupie, lub formularz zamówienia zostanie unieważniony lub anulowany przez system.

3. Wypełniając informacje kupującego, upewnij się, że wypełniłeś wszystkie szczegółowe informacje, takie jak osoba kontaktowa, adres, kod pocztowy i numer telefonu i tak dalej.

Uwaga dla klientów:

W celu ochrony interesów kupującego odbioru, proszę zwrócić uwagę na następujące punkty przy odbiorze towaru:

1. Nasze zobowiązanie: wszystkie towary są dokładnie wykrywane, aby ustalić, że przed dostawą nie ma problemu z jakością. Proszę, uspokój się.

2. Nie spiesz się, aby podpisać, gdy klient otrzyma towar! Proszę najpierw sprawdzić towar przed kurierem, a następnie podpisać. Jeśli opakowania kartonowe zostały otwarte znaki lub błąd dostawy towarów lub jeśli towar wygląda na zużyty, musi odmówić podpisania i skontaktować się z nami jak najszybciej, aby upewnić się, że interesy.

3. Po podpisaniu proszę wykryć towar tak szybko, jak to możliwe, bez zgrywania folii ochronnej i innych etykiet. Jeśli dowiesz się, że coś jest nie tak z dobrem, skontaktuj się z nami. Następnie możesz wymienić się pomyślnie.

4. Jeśli nie wiesz, jak zainstalować, możesz skontaktować się z nami z wyprzedzeniem i wysłać nam swoje dobro, aby uzyskać łatwy montaż. Ale musisz zapłacić własną opłatę pocztową.

O opinie:

Aby zapewnić lepszą obsługę, traktuj transakcję uczciwie. Opinia jest naszym życiem, zanim opuścisz neutralną lub negatywną opinię, skontaktuj się z nami, aby uzyskać lepsze rozwiązanie. Życzę udanych zakupów.

Dzięki za zakup. Zapraszamy do zakupu następnym razem!

Tagi: uchwyt kamery ściany, uchwyt kamery samochodowej, uchwyt kamery nasobnej, kamery na szybę, kamery cofania do radia, zasłonka kamerki laptopa, viofo uchwyt kamery, uchwyt kamery koleos, zasłonka na kamerke, zasłona kamery internetowej.

Nazwa marki Crazy RZX
Numer/Liczba modelu For Canon FOR EOS 7D Mark II 7D II 7D2
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Pakiet Tak
Kompatybilny styl kamery Point & Shoot Cameras for Nikon D-SLR DF
Kompatybilny marka For Canon FOR EOS

Napisz opinię

Pokrewne produkty