Udostępnij
220v OD100mm głowica grzewcza do fantazyjnego marshmallow Make/maszyna do waty cukrowej część zamienna wata cukrowa części zamienne do maszyn
Cena
zł192.98
Dostępność W magazynie

Wata cukrowa (amerykański angielski), wata cukrowa (angielski brytyjski/Hiberno angielski) lub wróżka floss (angielski australijski) to forma skręcony cukierek. Ponieważ składa się głównie z powietrza, porcje są duże. Wiele osób uważa, że jedzenie waty cukrowej jest częścią kwintesencji wizyty w fairground lub cyrku. Można wykonać dowolny kolor waty cukrowej. Jedzenie waty cukrowej jest często uważane za tylko jedną część jej uroku, druga część to akt oglądania jej produkcji w maszynie. Różni się od tej taniej maszyna do waty cukrowej, nasza maszyna jest w eleganckim kształcie i może być szeroko stosowana, bezpieczna, sanitarna i niezwykle wygodna w obsłudze!!! Możesz odzyskać swoją inwestycję w jeden dzień roboczy! Świetny idealny do zarabiania pieniędzy Może wytwarzać wszystkie rodzaje kolorów wata cukrowa o różnym smaku Amonstar provices rozwiązania! Pakiet zawiera: 1 X głowicy grzewczej Jeśli masz jakieś pytania, natychmiast skontaktuj się ze mną.

Tagi: maszynka do waty cukrowej, maszyna do robienia waty cukrowej, urządzenie do waty cukrowej, maszyna do waty cukrowej gazowa, maszyna do wyrobu waty cukrowej, maszyną do waty cukrowej, maszyna do waty cukrowej ceneo, maszyny no waty cukrowej, maszynka do robienia waty cukrowej, maszyna do waty cukier.

Nazwa marki tsikan
Typ Części do elektronarzędzi
Numer/Liczba modelu E-10008-CP
Wykorzystanie do majsterkowania w domu

Napisz opinię

Pokrewne produkty