Udostępnij
Nowość do Canon 80D przednia pokrywa główna uchwyt gumowy wymiana część naprawcza
Cena
zł52.46 -20 %
zł65.59
Dostępność W magazynie

Płatności: Akceptujemy Alipay, Western union, Moneygram itp. Wybierz najbardziej wygodny dla ciebie. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.

Wysyłka i pakiet: Wysyłka do USA za pośrednictwem Epacket może potrwać około 7-15 dni roboczych z numerem przesyłki. Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 24 godzin od momentu zweryfikowania płatności. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia w dostawie, w tym, ale nie ograniczając się do kontroli celnej, strajku, siły wyższej itp. Kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie podatki celne/celne poniesione w twoim kraju.

Polityka zwrotów i wymiany:

Jeśli nie jesteś zadowolony z towarów (z wyłączeniem uszkodzeń człowieka lub niewłaściwego użycia) od otrzymania zwrotu towaru lub wymiany.

Wymagania dotyczące zwrotu lub wymiany dotyczą tylko trzydniowych wymagań, paczek otrzymanych na tych samych warunkach, zwrotu odbioru.

Zwroty i wymiany, fracht zapłacony przez kupującego.

Dziękuję ci

Informacje zwrotne:

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, nie wahaj się z nami skontaktować, a my udzielimy ci najbardziej satysfakcjonującej odpowiedzi.

Dziękuję ci

Skontaktuj się z: Jeśli są jakieś pytania, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem Pkruczek.pl. Odpowiemy w ciągu 24-48 godzin, z wyjątkiem wakacji.

, Kim jesteśmy:

Jesteśmy profesjonalną i odpowiedzialną grupą, bez względu na to, czy masz jakieś pytanie, możesz nas skonsultować, udzielimy ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Nasze produkty możesz mieć pewność, testujemy przed wyjściem.

Dziękujemy za zakup! Pokażemy ci nasz najlepszy produkt i usługę!!!

Tagi: rama koła 28, gumi za kola, zestaw poe 8, zestaw pióra, zatrzask 1 2, zestaw pizza, 0772540 dymo, taśma led a1, łata zelazko.

Nazwa marki NoEnName_Null
Kompatybilny styl kamery Aparaty bezlusterkowe
Kompatybilny marka For Canon
Numer/Liczba modelu 80D
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Pakiet Tak

Napisz opinię

Pokrewne produkty