Udostępnij
1 sztuk x ATMEGA328PB XMINI AVR ATMEGA328PB zestaw Eval do ATMEGA328PB-XMINI
Cena
zł63.70
Dostępność W magazynie

Sprzedajemy tylko nowe elementy, nie podróbki, nie ciągnie, nie używany. kupić z ufnością!! Gwarantujemy, że nasze produkty 100%. Jeśli w przypadku jakichkolwiek przyczyn, ale nie jakości, pani kiedykolwiek niezadowolony z zakupu, po prostu zwrócić go w oryginalnym stanie, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. ale na potrzeby klienta, aby zapłacić fracht powrotny i ponosimy były opłatę za wysyłkę. Zwroty

Wadliwe elementy muszą być zwrócone w ciągu 60 dni do zwrotu pieniędzy; w razie znalezienia nieprawidłowych informacji daj nam znać, w ciągu 45 dni od daty otrzymania przedmiotu, który jest uszkodzony. musisz skontaktować się z nami w celu uzyskania autoryzacji zwrotu. Zwrot zostanie dokonany po od otrzymania przez nas rzecz z powrotem do nas w jego oryginalnym stanie.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w handlu komponenty elektroniczne drobnych partii, dla naszych klientów., które kupujemy w części od producenta, duże serii i niezależnych dystrybutorów na całym świecie. jeśli potrzebujesz składnik, który nie znajduje się na liście w naszym sklepie. proszę nie wahaj się skontaktować się z nami. prawdopodobnie możemy dostać to dla ciebie. nie zapomnij o najważniejsze: zajmujemy się wyłącznie z *** nowy ** części!

Dowolnej ilości, prosimy o kontakt ze mną.

Tagi: elektronika użytkowa, elektronika wojskowa, elektronika podstawy, elektronika cyfrowa, elektronika przemysłowa, imadlo elektronika, przewod elektronika, elektronika nauka, elektronika elementy, elektronika zasilacze.

Zastosowanie DEVELOPMENT TOOLS
Typ Development Boards
Numer/Liczba modelu ATMEGA328PB-XMINI
Stan Nowy
Napięcie zasilania 3.3 V, 5 V
Rozpraszanie mocy N/A
Temperatura pracy -40 C to 85C

Napisz opinię

Pokrewne produkty