Udostępnij
Składany stół do laptopa stolik na laptopa T8 czarny bez wentylatora
Cena
zł86.78
Dostępność W magazynie

Wygodny składany stół do laptopa daje możliwość wygodnej pracy i odpoczynku. Stół nie zajmuje dużo miejsca w domu, łatwo go zainstalować na dowolnej gładkiej powierzchni. Możesz zainstalować go na kanapie lub usiąść na krześle, umieszczając stół z laptopem na kolanach.

Stolik na laptopa T8 jest wyposażony w składane nogi z mocowaniem na różnych wysokościach i pod różnymi kątami. Blat może być umieszczony poziomo lub pod kątem, co pozwala użytkownikowi pracować w dowolnej pozycji: siedząc, leżąc, leżąc. Dla myszy i dokumentów jest półka.

Cechy: Czarny. Model Т8. Rozmiar w złożonej formie to 49x28x6 cm. Wielkość powierzchni roboczej 41. х27см. Maksymalna wysokość wynosi 50 cm. Kąt nachylenia głównej powierzchni stołu do 50. Maksymalne obciążenie 10 kg. Materiał ze stopu aluminium. Bez wentylatora. Waga 5 kg

Tagi: seborrheic dermatitis szampon, pokrowiec na narożnik zielony, pokrowiec na motocykl burgman, pokrowiec na poduszke 50 30 8, pokrowiec skórzany iphone se2, pokrowiec na siedzenia megane, spowiedź u dominikanów kraków, seat leon oświetlenie wnętrza, smartfon android lg g4 stylus.

Shipping weight, gr 2000
Width cm 28
Height cm 6
Length cm 49
Nazwa marki SuperWalker

Napisz opinię

Pokrewne produkty