Udostępnij
Nowy obiektyw M42 do M42 regulowane ogniskowanie Helicoid Macro Tube Adapter-17mm do 31mm
Cena
zł81.65 -20 %
zł102.07
Dostępność W magazynie

Funkcja:

Wykonane z anodyzowane aluminium w czarne wykończenie o wysokiej wytrzymałości.

Długość tej Helicoid rury jest 17mm (min) do 31mm (max), to oferuje w sumie 14mm odległość ruchu dla obiektywu ogniskowania.

Można użyć M42 śruba do mocowania soczewek, takich jak Carl Zeiss lub Pentax 42mm śruba do mocowania soczewek, a nawet powiększalnik soczewki.

Ta tuba Helicoid jest przydatna dla tych obiektywów bez pierścienia ostrości, rura oferuje precyzyjną kontrolę ostrości w makrofotografii.

Opis:

Typ artykułu: Adapter

Całkowicie metalowy adapter został zaprojektowany tak, aby bezpiecznie pasował do obiektywu, ale nadal można go łatwo wyjąć, gdy nie jest potrzebny.

Ta tuba jest przydatna dla obiektywu bez pierścienia ogniskowania. I może być użyty jako pierścienie pośrednie makro. W adapterze nie ma elementu elektronicznego. Przysłona i ustawianie ostrości muszą być sterowane ręcznie.

Ta ogniskująca się tuba helicoid wykonana jest z 42mm przedni uchwyt i standardowy 42mm tylny uchwyt i jest wykonana z lekkiego stopu.

Może być używany jako beczka makro.

Automatyczna membrana, automatyczne ustawianie ostrości nie będzie działać poprawnie podczas korzystania z tego adaptera. Ręczne ustawianie ostrości za pomocą pomiaru w trybie A/M jest w porządku z adapterem.

Kompatybilny z: obiektywem M42

Pakiet zawiera:

1X M42 do M42 mocowanie obiektywu regulowane ogniskowanie Adapter Helicoid Macro Tube-17mm do 31mm

Uwaga:

Odchylenie kolorów może się różnić ze względu na różne ustawienia monitora.

Tagi: plaszcz jesienno zimowy meski, identyfikator dla psa stalowy, icarly całe odcinki po polsku, stolik z krzesłami dla dzieci, plaszcz na wiosne dziewczynka, szklo hartowe na samsunga m21, sztuczne tulipany real lateks, szklo hartowane xiaomi redmi9, ibiza 6l zaślepka wycieraczki.

Kompatybilny marka Pentax
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Numer/Liczba modelu Adapter
Nazwa marki Kuulee

Napisz opinię

Pokrewne produkty