Udostępnij
YILONG 20 x jednorazowa 14RS gryfy do tatuażu rury z igłami Assorted rozmiar 3/4 "(19mm) do pistoletu do tatuażu igły Ink kubki zestawy uchwytów
Cena
zł55.59
Dostępność W magazynie

20 x jednorazowa 14RS gryfy do tatuażu rury z igłami Assorted rozmiar 3/4 "(19mm) do pistoletu do tatuażu igły Ink kubki zestawy uchwytów

Funkcje :

· Wykonane z wysokiej jakości materiału, to jest trwały

· Profesjonalny standardowymi pętlami długości

· Idealny końcówka igły ze względu na precyzyjne produkcji

· Ten produkt jednorazowego użytku może chronić cię przed infekcji wirusowej

· Z antypoślizgowy uchwyt, to jest starannie zaprojektowany i doskonale nadaje się do użytku.

· Ten jednorazowe połączone tatuaż igły Tube uchwyt zapewnia ci szybkiego i uproszczone podejścia do wykorzystywania czyste i bezpieczne igła do tatuażu.

· To jest lekki i łatwy do przenoszenia.

Pozycja zawiera: 14RS * 2 0 sztuk

Akceptujemy Escrow

Tylko wysyłamy na adres podany z Escrow płatności.

Sprzedawcy w celu przekazania szczegółowych informacji dotyczących płatności

Proszę podać numer telefonu w swoim adres wysyłki dla „ pokaż dane kontaktowe, upewnij się, że dostawy sprawnie, dzięki!

Powrotna polisa:

1.7 dni po kupujący otrzyma go

2. jeśli nie jesteś zadowolony z tego przedmiotu po otrzymaniu w ciągu 7 dni, możesz wysłać go z powrotem do nas. Kupujący zapłacić przesyłkę, aby zwrócić przedmiot. Upewnij się, że przedmiot jest w oryginalnym stanie.

3. zwrócimy ci 100% płatności lub w ramach wymiany powiązane elementy. 100% satysfakcji jest naszym celem, i jest to naszym obowiązkiem, aby zagwarantować jakość.

4. kupujący powinien skontaktować się z nami w celu uzyskania adresu zwrotnego przed wysłaniem paczki, i kupujący powinien powiedzieć nam szczegóły wysyłki i szacowany czas przybycia. Nie ponosimy odpowiedzialności za utracone przesyłki.

5. za przedmiot z 1 lub 2 lat bez produkcji konserwacji gwarancji, jesteśmy wolni, aby zapewnić, że jakiekolwiek części z bezpłatna opłata pocztowa. Jeśli naprawa przedmiotu wymaga usługi zwrotu do fabryki, zwykle mało prawdopodobne, kupujący powinien zapłacić fracht i do domu.

6. proszę zwrócić uwagę: jeśli oryginalnym stanie zwrócone przedmioty z uszkodzeniem, bez względu na to, jak, potrzebujemy 10%-50% odpisy amortyzacyjne, w zależności od uszkodzenia.

Żadne zwroty nie będą na przedmioty, które zostały wykorzystane; można tylko wymienić przedmiot w tym punkcie.

Wszelkie inne pytania, po prostu czuć się swobodnie, aby skontaktować się z nami, na pewno, nasz zespół dołoży wszelkich starań, lepszą pracę dla ciebie.

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z przeglądać tę stronę.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę czuć się swobodnie, aby skontaktować się z nami, można użyć alibaba system wiadomości, aby uzyskać szybką odpowiedź. Można również porozmawiać z nami on-line za pośrednictwem znaku towarowym od AM10: 00-PM12: 00 (pekin czas).

Jeśli jesteś stałym klientem lub hurtownikiem, skontaktuj się z nami bezpośrednio,, a my damy ci więcej rabat, na towary i wysyłkę.

Tagi: opaska bezuciskowa 12miesiecy, odkurzacz parowy do tapicerki, niebezpieczne kobiety książka, szafki narożne do przedpokoju, koła karbonowe szosowe 700 19, topy damskie letnie plus size, odkurzacz inteligentny xaiomi, opaska dla chłopca metal rock, opaska alpaka dla dziewczynki.

Numer/Liczba modelu 14rs
Typ Igła do tatuażu

Napisz opinię

Pokrewne produkty