Udostępnij
Silny magnes neodymowy ratowniczy magnes głębinowych magnesów wędkarskich uchwyt ciągnący garnek montażowy z pierścieniem oczkowym
Cena
zł29.72 -39 %
zł49.53
Dostępność W magazynie

Funkcja:

【Najwyższa jakość】 najlepsza dostępna powłoka, która zapewnia błyszczące i odporne na rdzę stalowy kubek zapewnia ochronę magnesu i pomaga zapobiegać odpryskiwaniu lub pękaniu. Siła trwała, długa żywotność. 【Łatwy w użyciu】 zamiast otworu z łbem stożkowym przechodzącego przez magnes i mającego znaleźć elementy, aby zrobić magnes wędkarski, okrągły magnes neodymowy jest łatwy w montażu za pomocą śrub śruba pierścieniowa bezpośrednio w podstawa ze stali. Wystarczy podłączyć linę i rozpocząć wycieczkę skarbów rybackich. 【Wielozadani】 unikalna konstrukcja z otworem stożkowym i śrubą oczkową, odpowiednia do łowienia magnesów, podnoszenia, zawieszania, pobierania aplikacji. Świetna zabawa w poszukiwaniu zagubionego skarbu w rzekach, jeziorach, studniach i tak dalej.

Szczegółowy opis produktu:

Nazwa: wyszukiwanie pojazdów uszkodzone, magnes Materiał: magnes NdFeB Rozmiar: FM001-A16-1-4KG Rozmiar: FM001-A25-1-11KG Rozmiar: FM001-A36-1-22KG Rozmiar: FM001-A48-1-50KG Rozmiar: FM001-A60-1-90KG Rozmiar: FM001-A80-1-145KG Uwaga: Powierzchnia magnesu ratowniczego może mieć małe defekty, nie wpływa na normalne używanie, magnesy sprzedają się w cenie hurtowej, wszystkie produkowane przez fabrykę, promocja strat Forma siły ciągnącej jest testowana przez urządzenie rajdowe, jest to maksymalna wartość teoretycznie, praktyczne testy mogą nie osiągnąć tej wartości, na którą wpływa kierunek ciągnięcia i grubość żelaza, środek ciężkości i inne czynniki.

Pakiet zawiera:

1 * magnes wędkarski

Tagi: magnes neodymowy potezny, magnesy neodymowy, magnes neodymowy duży, magnes neodymowy plaski, magnes neodymowy prostokątny, mini magnes neodymowy, magnes neodymowy spawaliczy, magnes neodymowy sześcian, magnes neodymowy wkręcany, minu magnes neodymowy.

Nazwa marki OLOEY
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Materiał NdFeB Magnet

Napisz opinię

Pokrewne produkty