Udostępnij
Darmowa wysyłka 10.1 ''Cal dla Lenovo A7600 LCD panel wyświetlacza ekran BP101WX1-210 części zamienne
Cena
zł96.51
Dostępność W magazynie

Opis:

* Kompatybilny z: BP101WX1-210

* Rozmiar: 10.1 cal

* 100% przetestowane przed wysyłką

Ostrzeżenie:

* Instrukcja instalacji nie wliczony w cenę, nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku instalacji tego akcesorium, upewnij się, że wiesz, jak zainstalować go przed licytować, dziękuję za zrozumienie!

* My po prostu może zagwarantować ten, który otrzymał, które będą kompatybilne z tabletem,

* Proszę nie kupować, jeśli nie akceptują an + klasa kompatybilny z ekranem dotykowym digitizer z różnych flex cable numery jak nasz tytuł/opis/zdjęcia zjednoczone jest z dostaw na rynku, dziękuję ci!

1. każdy ekran jest testowany przed wysyłką i 100% pracy; naprawa/wymiana starych, złamane, pęknięty, uszkodzony uszkodzony ekran. 2. po otrzymaniu towaru, nie oderwać film, nie przyklej klej na plecach, najpierw sprawdź urządzenie, usunąć stary ekran, włóż nowy ekran, i sprawdź, czy czułość jest normalna. Upewnij się, że, aby najpierw wypróbować urządzenie. Upewnić się, że jakość jest w porządku. Zainstalować ponownie. to jest łatwe do nagrać płytę główną i ekran, nie jesteśmy odpowiedzialni. 3. przed przetestowaniem połączenia należy odłączyć zasilanie, w przeciwnym razie będzie to nagrać płytę główną i ekran łatwo. jeśli to nie zadziała, nie będziemy ponosić odpowiedzialności za.

Szczegóły produktu:

Tagi: podajnik jedzenia dla gadów, puzdro na samsung a10 black, puzdro na samsung galaxy s5, satynowa apaszka do torebki, puzzle 500 pieces zwierzęta, puzzle drewniane dla szieci, puzdro na samsung galaxy j5, puzzle dla dzieci brinquedo, proscenic p8 plus opiniones.

Rozmiar ekranu 7 ~ 10 cal
Typ produktu Tablet LCD

Napisz opinię

Pokrewne produkty