Udostępnij
Unisex kolorowa, ślepa i słabnąca korekcja okularów, do wykrywania rozdzielczości kolorów
Cena
zł200.43 -11 %
zł227.76
Dostępność W magazynie

New arrival unisex kolorowa, ślepa i słabnąca korekcja okularów, do wykrywania rozdzielczości kolorów.

Zdjęcia produktów:

. T Wykonaj poważny test. Jaka jesteś sytuacja? Powyżej rysunku, peo Ple nie widzi "A" należy do ślepoty koloru zielonego. I nie widać "C" jest ślepotą koloru czerwonego. Normalna osoba może zobaczyć wzór "krowy", jeśli widzisz "jelenia", może to być kolor ślepy lub słaby. Czerwone i zielone osoby niewidome mogą czytać 6, podczas gdy zielona ślepa może czytać 2, ale czerwone i zielone słabe i normalne osoby mogą czytać oba. Produkty wyświetlacz Pakowanie: 1 sztuka/paczka/pudełko

Zatwierdzenie certyfikatu:

Wprowadzenie:

Klasyfikacja ślepoty barw i jej objawy.

Wrodzona ślepota koloru jest często określana jako ślepota koloru i nie może być używana do rozróżniania różnych kolorów lub kolorów w naturalnym spektrum. Jednak różnica w dyskryminacji kolorów nazywa się słabością kolorów, nie jest łatwo odróżnić ślepotę kolorów od ślepoty kolorów, ale w różnym stopniu. Ślepota koloru jest również podzielona na ślepotę pełnokolorową i ślepotę częściową (ślepota koloru czerwonego, ślepota zielona, ślepota niebiesko-żółta itp.). Słabość koloru obejmuje pełne osłabienie koloru i częściowe osłabienie koloru (czerwony słaby, zielony słaby, niebieski żółty słaby itp.).

1. Kolor ślepoty

Dysfunkcja całkowitej komórki stożkowej jest przeciwieństwem ślepoty nocnej, a pacjent charakteryzuje się ślepotą dzienną i fotofobią. Kolorowe światowe oczy to szary, jak czarno-biały telewizor, tylko jasny i ciemny, bez różnicy kolorów. Ponadto, rude włosy jest ciemny, niebieski i jasne, i nie ma słaby wzrok, niedowidzenie, ciemna plama, oscylacyjnej oczopląs i inne objawy. Jest to jeden z najpoważniejszych zaburzeń percepcji kolorów i jest rzadki u pacjentów.

2. Ślepota koloru czerwonego

Nazywany również ślepotą kolorów. Pacjent nie jest w stanie odróżnić czerwieni od ciemnozielonego, niebieskiego i fioletowego i fioletowego. Zawsze widzisz zielony jako żółty, fioletowy jak niebieski, a zielony i niebieski jako biały.

3. Zielony ślepoty

Znany również jako ślepota drugiego koloru, pacjent nie może odróżnić jasnozielony i ciemno czerwony, fioletowy i niebieski, fioletowy i szary, a zielony jako szary lub ciemny. Klasa szkolenia sztuki ma bardzo dobry obraz dzieci, zawsze słońce malowane na zielono, korona, trawa malowane na brązowo, on jest zielony ślepota. Klinicznie ślepota koloru czerwonego i zielonego jest ogólnie określana jako ślepota koloru czerwonego i zielonego, a pacjenci są bardziej powszechni. Zwykle mówimy, że ślepota koloru jest zwykle określana jako ślepota koloru czerwonego i zielonego.

4. Niebiesko-żółta ślepota.

Znany również jako trzecia ślepota koloru. Pacjenci niebiesko-żółta dezorientacja, czerwony, zielony, mniej rzadki.

5. Wszystkie słabości kolorów

Znana również jako czerwona, zielona, niebiesko-żółta. Przeszkoda widzenia koloru jest niższa niż całkowita ślepota kolorów, brak nieprawidłowego widzenia, brak innych powikłań ślepoty kolorów. Gdy obiekt jest ciemny i jasny, można go odróżnić. Jeśli kolor jest płytki i nienasycony, trudność zostaje rozwiązana. Pacjenci są również rzadkością.

6. Częściowe osłabienie koloru.

Czerwona (ślepota), słaba zieleń, słaba (druga ślepota koloru) i słaba niebiesko-żółta (trzecia ślepota koloru), taka jak słaba bardziej widoczna czerwień z zieleni, pacjenci ze słabą wrażliwością na czerwony, zielony, oświetlenie, jego widzenie kolorów do ślepoty koloru czerwonego zielonego; Ale gdy kolor materiału jest głęboki, jasny i jasny, jego zdolność rozpoznawania kolorów jest zbliżona do normy.

Ślepota koloru (słaba) pacjenci rodzą się bez właściwej zdolności do dyskryminacji kolorów i myślą, że inni ludzie również lubią siebie, więc nie mogą być świadomi choroby, wiele kolorów pacjentów niewidomych nie ma nieprawidłowego badania oczu. Gdy kolor czerwony, zielony jest szczególnie oczywisty lub pojedynczy, pacjent często wyróżnia się wyjątkowym doświadczeniem, więc ślepota koloru (słaba) może być oceniana tylko w specjalnym kolorze badania wzroku. Metody badania widzenia w kolorze to zwykle soczewka inspekcyjna w kolorze ślepym, lampa kontrolna w kolorze ślepym, tabela kolorów fałszywych (formularz kontrolny w kolorze ślepym) i kolorowy sznur wełniany itp. Podczas rekrutacji egzamin wstępny powszechne zastosowanie fałszywego i kolorowego zegarka oraz kolorowej wiązki wełny do badania koloru.

7. Badania wykazały, że ślepota kolorów może być dziedziczona, często z większą liczbą mężczyzn niż kobiet.

Pacjenci mają wiele niedogodności w życiu i są ograniczone w wyborze kariery.

Okulary korekcyjne w kolorze ślepym.

Okulary przeciwsłoneczne w kolorze niewidomym, które filtrują nakładające się części widma widzianego w kolorze czerwonym i zielonym w ciemno za pomocą sprytnych filtrów optycznych, zmień skład spektralny, aby osoby niewidome na kolor mogły poprawić rozdzielczość kolorów.

Na soczewce znajduje się specjalna powłoka, która filtruje światło z oczu użytkownika. Zwykłe okulary może filtrować się całe spektrum każda długość fali światła, podczas gdy bloomberg kolor ślepej próby okulary będą tylko filtrować określone długości fali światła,, niech zobaczyć, kolor jaśniejszy i bardziej nasycony, aby wzmocnić efekt koloru.

Tagi: okulary plusy korekcyjne, ę okulary przeciwsłoneczne, okulary pilotki męskie korekcyjne, okulary szkła korekcyjne, persol okulary przeciwsłoneczne, szkła kontaktowe korekcyjne, okulary korekcyjne męskie, oprawki okularowe męskie korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne słoneczne, okulary męski korekcyjne.

lens color Red
Styl OKULARY
Wysokość obiektywu 43mm
Nazwa marki NE-WOLAND
Nazwa działu Dla osób dorosłych
Visible transmittance 99%
Typ okularów Okulary
Numer/Liczba modelu BP-3111
Application Unisex
Materiał soczewki Z poliwęglanu
Płeć MEN
Certification ISO9001,CE,FDA etc.
Właściwość soczewki do okularów UV400
Szerokość soczewki 50mm
Glasses structure Frame
Typ artykułu OKULARY
Product type Colour blindness ,weakness correction glasses
Rama materiał Z tworzywa sztucznego
OEM Available
UV 400
Size 140*50*137mm
Production Function Red and green color blindness,color weakness correction,dustproof

Napisz opinię

Pokrewne produkty