Udostępnij
Andstal Marco Renoir 120 kolorów profesjonalna kredka olejna 12/24/48/72/100/120 zestaw artystyczny rysunek szkic kolor kredki
Cena
zł50.57 -4 %
zł53.23
Dostępność W magazynie

MARCO RENOIR piękne wzory kredek * Jasne kolory miękkie pisanie gładka kolorystyka * PREMIUM z drewna cedrowego z USA, unikalne ziarno dla każdego ołówka * Idealny kolor precyzja, gładkość, twardość i krycie * Dostępny w 12 kolorach, 24 kolorach, 36 kolorach, 48 kolorach, 72 kolorach, 100 kolorach, 120 kolorach Andstal Marco 120 kredki-grube i miękkie 3.7mm prowadzi, sprawia, że kolorowanie i rysowanie uroczo żywe i gładkie, łatwe do pokolorowania Genialne kolory, łatwe do wyostrzenia. Kredki artystyczne są dostępne w szerokiej gamie kolorów. Doskonałe kredki na każdym poziomie Wysoki efekt wydruku, gładki podczas korzystania z nich, co jest wspaniałym zestaw kredek dla dorosłych kolorowanka, zaczarowany las i zaginiona kolorowanka oceaniczna itp., również dla ilustracji Tworzywo ekologiczne, które jest nieszkodliwe dla zdrowia, całkowicie bezpieczne dla każdego, w tym dla dzieci i kobiet w ciąży Przyjdź w kompaktowe, przenośne metalowe blaszane pudełko, najlepszy prezent dla dzieci, przyjaciół, rodziny.

Wszechstronne zastosowanie

Wstępnie zaostrzony kolorowy ołówek, który ma niesamowitą gamę żywych kolorów, jest idealny do użytku w domu, szkole i biurze. Są niezbędnym narzędziem do tworzenia rysunków, kolorowania sekretny ogród książki, realizacji projektów artystycznych i tworzenia znaków i etykiet.

MARCO ma również tańsze kredki w kolorze oleju Seria Raffine, kliknij zdjęcie poniżej, aby kupić teraz!

Tagi: opaska na reke smart, opaska na uszy rower, maski z motywem gier, lusterka peugeot 206, opaska na uszy biala, slochawki gejmingowe, naklejka sweterek 3d, trampki ala converse, slizgawki na sniezki.

Twardość grafitu HB
Lead Oil/Watercolor
Model Number 3100/3120
Kolor grafitu kolorowa
Level Professional Artist
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Colors 12/24/36/48/72/100/120
Rozpuszczalne lub nie dekoracyjne zawieszki

Napisz opinię

Pokrewne produkty