Udostępnij
6500mAh etui z funkcją ładowania baterii do OPPO Realme X2 XT obudowa baterii PowerBank ładowanie baterii etui na OPPO Realme 5 Pro
Cena
zł77.52 -29 %
zł110.72
Dostępność W magazynie

Specyfikacja:

Wysokiej jakości polimerowa bateria litowo-jonowa Wejście: DC 5V-2.0A Wyjście: DC 5V-2.0A Temperatura pracy 0c-45c Temperatura magazynowania/transportu-20 ° c -+ 50 ° c Cykl życia ponad 500 razy Inteligentny układ scalony może skutecznie uniknąć zwarcia Dla OPPO Realme XT obudowa baterii Do OPPO Realme 5 Pro ładowarka przypadku Dla OPPO Realme X2 obudowa z baterią Dla OPPO Realme 5 Pro obudowa ładowarki Cechy: 1. Atrakcyjny i wykwintny, łatwy do przenoszenia. 2. Ten produkt jest zaprojektowany jako ochronna zapasowa obudowa z baterią, która może dobrze chronić twój telefon komórkowy. 3. Nadaje się do zasilacze stand by do podróży, turystyki, duża odległość biznesu samochodowego i statków, pracy w terenie lub przerwy w zasilaniu. Uwaga: 1. Nie wrzucaj produktu Do ognia ani nie umieszczaj go w środowisku przegrzania. 2. Nie należy demontować produktu ani żadnej formy konserwacji i modyfikacji. 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami, zgodnie z normalną metodą działania, aby korzystać z tego produktu. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Tagi: ociekacz na naczynia, beatnik sweater etsy, tygrysie oko figurki, kondensatory 1000 uf, opaska do mi badnd 3, kondensator do ledów, kondensator 2 f 2 uf, beard czar australia, koncówki na wibrator.

Service
Funkcja Power Case
Features 3
Certyfikacja NONE
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Pojemność baterii 5000-6999 mAh
Kompatybilny marka OPPO
Compatible Brand
Nazwa marki KQJYS
Features 2
Materiał ABS
Features 5
Contact socket
Features 4

Napisz opinię

Pokrewne produkty