Udostępnij
Markery końcówki z obu stron pędzel do kolorowania długopisy Fineliner, 80 kolorów markera na bazie wody do szkicowania do kaligrafii
Cena
zł98.40 -48 %
zł192.94
Dostępność W magazynie

W Bajotien 80-kolorowy Marker zestaw jest idealny dla artystów, ilustratorów, animatorów, projektantów wnętrz, architekci, dzieci, lub każdego, kto chce wykorzystać ich prawej półkuli. Markery te są dostępne w szerokiej gamie uderzających, żywych kolorów obejmujących całe spektrum kolorów. Użyj kolorowych czapek, aby dokonać wyboru!

Niech twój kunszt rośnie dzięki tym długopisom do kolorowania wody! I twórz dzieła sztuki, których nigdy wcześniej nie miałeś!

Uwagi: 1) wstrząśnij pisaki przed pierwszym użyciem lub jeśli nie były używane przez jakiś czas. 2) przytrzymaj pisaki w pozycji pionowej, aby umożliwić płynny przepływ atramentu. 3) zamknij szczelnie czapki, aby zapobiec wysychaniu atramentu. 4) nie usuwaj mocno czapek. 5) jeśli atrament nie płynie, naciśnij końcówkę pióra przez 2 minuty.

Atrament jest nietoksyczny, nie zawiera kwasu, bezwonny i wysycha w błysku. Końcówka pędzla pozwala na łatwe farbowanie i mieszanie, A drobna końcówka doskonale nadaje się do mniejszych szczegółów. Markery te są dostępne w szerokiej gamie uderzających, żywych kolorów obejmujących całe spektrum kolorów. Idealny dla artystów, ilustratorów, animatorów, projektantów wnętrz, architektów, dzieci

Kolorowanki dla dorosłych zakładki do książek: użyj końcówki pędzla do barwienia, cieniowania i mieszania, a drobna końcówka dla mniejszych szczegółów. Łatwo układaj i mieszaj różne kolory, nie martwiąc się o smugi i plamy, idealnie nadaje się do projektowania zwierząt, mandali, kwiatów, wzorów Paisley.

Tagi: sta markery, to mazaki, długopisy żelowe zmazywalne, zestawy pędzli, kolorowe pisaki, zakreślacze szkolne zestaw, długopis żelowe, cienkopisy artystyczne, e długopis, diamenowe malowanie.

Style Manga Drawing Pen
Design Animation
Application Art Supplies Markers
Characteristic Alcohol Markers
Ilość w opakowaniu 80
Felt Tips Pen Dual Tip Brush Pens
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Item Name Litchitree Art Markers Pens
Pieczęć Nie
Type 2 Drawing Markers Pen
Nazwa marki Bajotien
Zmazywalne czy nie Tak
Typ Markery do malowania
Model Sketch Markers Pen
Type 1 highlighter pen
Opakowanie Zestaw
Type 3 Drawing Markers Pen
Liczba kolorów 80

Napisz opinię

Pokrewne produkty