Udostępnij
CESS Office spodnie damskie granatowe, bordowy garnitur popędzający kobiety wysokiej talii, jednolity kolor, długi spodnie moda elegancka wykonana w turcji, biznes
Cena
zł103.84
Dostępność W magazynie

Informacje o rozmiarach

Jak zmierzyć

Szczegóły modelu

Granatowy MODEL

Bordowy MODEL

Najlepsza jakość produkcji tekstyliów, odzieży i skóry jest produkowana w turcji!

Wszystkie wysokiej jakości koszulka marki są produkowane w Turke

Najnowsza moda, nowe technologie i inspiracja!

Uczciwy handel to nasz kamień milowy. Pracujemy z dobrymi ludźmi. Nie używamy pracy dzieci . Zainspirowaliśmy się wielokulturową głęboką historią ducha anatolijskiego.

Firma Mercury e-trade urodziła się w tym celu. Naszym celem jest połączenie najlepszej jakości produktu z turcji z klientami i sprzedawcami.

Wybieramy dla ciebie najnowsza moda i nowe ubrania.

Handel detaliczny i hurtowy zarówno można kupić od nas.

Jakość jest gwarantowana.

Wysyłamy bardzo szybko do twoich drzwi, z turcji.

Kupuj z przyczyn związanych z zaufaniem: 1 . Fabryka cena sprzedaży bezpośredniej, w magazynie, terminowe dostawy, śledzenie wysyłki. 2. Wszystkie przedmioty będą ściśle testowane przed wysyłką. 100% zapewnienia jakości. 3. Jesteśmy uczciwi i rzetelni. Jesteśmy nowym sprzedawcą i czekamy na 99% pozytywnych opinii i dostarczamy starannie wybrane kwalifikowane produkty tureckie na całym świecie. Drogi przyjacielu, proszę zwrócić uwagę przed złożeniem zamówienia

Proszę pozwolić na błąd 2-3cm, proszę wziąć tę tabelę rozmiarów jako odniesienie.

1 cal = 2.54 cm

Kolor Mismatch: Różnice w kolorze mogą być spowodowane przez inne przyczyny, takie jak odbijanie kolorów na monitorze, oświetlenie, tło itp. Pomiar: Proszę pozwolić 1-3cm różni się ze względu na pomiarze ręcznym. Proszę wybrać rozmiar na podstawie wysokości Przed zakupem/licytowaniem proszę zapoznać się z rzeczywistą wysokością i tabelą rozmiarów. Możesz zobaczyć szczegóły pomiaru każdego produktu po wybraniu rozmiaru. Można zawsze S poproś nas o przekazanie naszej opinii . Kupuj z przyczyn związanych z zaufaniem: 1. Factory cena sprzedaży bezpośredniej, w magazynie, terminowe dostawy, śledzenie wysyłki. 2. Wszystkie przedmioty będą ściśle testowane przed wysyłką. 100% zapewnienia jakości. 3. Jesteśmy uczciwi i rzetelni. Jesteśmy nowym sprzedawcą i czekamy na 99% pozytywnych opinii i dostarczamy starannie wybrane kwalifikowane produkty tureckie na całym świecie.

Tagi: spodnie damskie male, spodnie damskie baladynki, spodnie borówki damskie, czrarne spodnie damskie, atłasowe spodnie damskie, spodnie dtesowe damskie, skórxane spodnie damskie, spodnie desowe damskie, spodnie damskie bojöwki, spodnie pantalon damskie.

OFFICE STYLE WOMEN PANTS
DESIGN BELTED PANTS
Płeć WOMEN
Styl spodni Proste
Nazwa marki CESS
Styl przodu Mieszkanie
Długość Spodnie do kostek
WAIST HIGH WAIST
CASUAL ELEGANT
Typ wzoru Stałe
SEASON 2020 STYLE
Styl Na co dzień
Materiał Stretch & Spandex
Pochodzenie TR (pochodzenie)
FABRIC TYPE COTTON
Numer/Liczba modelu CSS 038
Typ talii wysokie
COTTON STRETCH
Typ dopasowania skinny

Napisz opinię

Pokrewne produkty