Udostępnij
Yeele tło do zdjęć kwiat ściana z cegły lampy romantyczne tło winylowe rekwizyty fotografia Photocall dla Studio strzelać dostosowane
Cena
zł14.05 -29 %
zł19.80
Dostępność W magazynie

YEELE-jesteśmy profesjonalna turbosprężarka od producenta fotografii tła produktów, z doskonałym projektowania, produkcji, sprzedaży i po sprzedaży zespołu, dedykowane do zapewnienia najbardziej ekonomiczne i wysokiej jakości fotografia tła dla naszych klientów!

O zastosowanie

Nadaje się dla noworodków baby shower dekoracje na imprezę urodzinową, portret osobisty produkt i rodzinne zdjęcie grupowe. Może być również stosowany do studia, kabin, przyjęć oraz na wesela i biznes/komercyjne wykorzystanie, nagrywanie wideo.

O materiał

Cienki winyl (również cienka tkanina) Materiał winylowy jest najlepszym materiałem do druku, ponieważ kolor jest najbardziej jasny i żywy. Materiał ten jest lekki, lekko przeźroczysty, który nadaje się do użytku w pomieszczeniach. Nie można go prać.

Poliester Jest bardzo miękki i dobrej jakości. Można go prać również na zewnątrz i można go używać wielokrotnie.

Zalety i wady

Efekt drukowania winylu jest nieco lepszy niż poliester. Nasycenie kolorów druku winylowego jest wyższe. Jeśli masz szczególnie wysokie wymagania dotyczące wierności koloru, zaleca się wybrać winyl. Ale materiał winylowy będzie trochę zagnieceń z powodu transportu. Poliester nie blaknie łatwo po wystawieniu na działanie wody i można go myć wodą. , Materiał poliestrowy jest lepsza i bardziej nadaje się do użycie na zewnątrz. Ale cena jest droższa niż winyl.

Dotyczące dostosowywania

Zapewniamy bezpłatne niestandardowe usługi. Proszę o kontakt przed złożeniem zamówienia i powiedz mi swoją kreatywność. Zrobimy dla ciebie próbki, dopóki nie będziesz z niego zadowolony.

O zmarszczek

Poczta lotnicza ma ograniczenia wielkości, więc musieliśmy wysłać ją w sposób składany zamiast toczenia i będzie to normalne, jeśli pojawią się zmarszczki.

Metoda 1

Możesz wyprasować jego tył, aby usunąć zmarszczki. Uwaga: użyj niskiej temperatury!

Metoda 2

Zwiń go mocno za pomocą cylindra i czekaj 3-4 dni.

Metoda 3

Podgrzej żelazko parowe z tyłu przedmiotu, a następnie znów będzie gładkie. Proszę wyprasować tylną powierzchnię żelazko parowe. (uwaga: IP65 wodoodporności).

O różnicy koloru

Ponieważ tryb kolorów wyświetlacza i drukarki są zasadniczo różne, różnica kolorów jest nieunikniona, ale kontrolujemy ten błąd bardzo dobrze i nie wpłynie to na efekt sesja zdjęciowa. Jeśli masz wątpliwości co do tego, skontaktuj się z nami, aby uzyskać zdjęcie referencyjne.

Tagi: závesná lampa, lampa uvled, lampa iluzja, yuvi lampa, lampa logt, pracovna lampa, mha lampa, oje lampa, lampa litery, lampa świateczna.

Please notice Item only contains backdrop(NO GLUE)
Pakiet Tak
Numer/Liczba modelu NXB01125
Chemical fiber inkjet fabric Not washable
Materiał Winylu
Size According to option(width x height)
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Styl Malownicza sceneria
Customizable Yes
Nazwa marki Yeele
Typ Spray Painted

Napisz opinię

Pokrewne produkty