Udostępnij
Ping MRF151 SMD moduł wzmacniacza mocy rury wysokiej częstotliwości
Cena
zł104.23 -9 %
zł115.81
Dostępność W magazynie

, Że produkt jest bardziej

Z nami $15.88 /Cena

Z nami $20.5 /Cena

Z nami $19.5 /Cena

Z nami $50 /Cena

Z nami $14.5 /Cena

Z nami $15.88 /Cena

Z nami $12.28 /Cena

Z nami $23 /Cena

Z nami $10.5 /Cena

Z nami $18.5 /Cena

Z nami $18.5 /Cena

Z nami $25 /Cena

Z nami $11.85 /Cena

Z nami $28 /Cena

Z nami $45 /Cena

Z nami $68 /Cena

Z nami $15.88 /Cena

Z nami $66 /Cena

Z nami $15.2 /Cena

Z nami $25 /Cena

Z nami $20 /Cena

Z nami $38 /Cena

Z nami $12.88 /Cena

Z nami $25 /Cena

Z nami $30 /Cena

Z nami $15 /Cena

Z nami $28 /Cena

Z nami $90 /Cena

Z nami $85 /Cena

Z nami $59 /Cena

Z nami $166 /Cena

Z nami $33 /Cena

Z nami $25 /Cena

Z nami $50 /Cena

Z nami $200 /Cena

Z nami $60 /Cena

Z nami $65 /Cena

Z nami $66 /Cena

Z nami $45 /Cena

Z nami $66 /Cena

Małe zyski, ale szybki obrót gwarantowana jakość jeśli potrzebujesz więcej skontaktuj się z nami dostosujemy cenę, aby ci lepiej służyć Porady dla kupujących 1: najpierw upewnij się, że T twój adres jest poprawny 2: przed podpisaniem paczki, sprawdź, czy paczka jest wypełniona produktem

O nas Obiecujemy: * Produkcja tylko najlepsze dóbr konsumpcyjnych i upewnij się, że najwyższa jakość to możliwe. * Dostarczaj towary naszym klientom na całym świecie z szybkością i precyzją

Polityki obsługi klienta Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które masz, prosimy o kontakt z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe. Zakres działalności: auto IC, obwód cyfrowo-analogowy, pojedynczy układ scalony mikrokomputer, sprzęgło fotoelektryczne, pamięć masowa, trzy napięcie na zaciskach regulatora, SCR, efekt pola, schottky, przekaźniki, kondensatory rezystorów, włókno światłowodowe, złącza i inne jednorazowe usługi wspierające! 1. Wysyłka na cały świat. (Z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO) 2. Zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności. 3. Wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki. 4. Pokazane zdjęcia nie są rzeczywistą pozycją i służą wyłącznie jako punkt odniesienia. 5. Usługa czas tranzytu jest dostarczany przez przewoźnika i nie obejmuje weekendów i świąt. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym. 6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta! 7. Ze względu na status zapasów i różnice czasowe, zdecydujemy się wysłać przedmiot z naszego pierwszego dostępnego magazynu do szybkiej dostawy.

Nasze zalety 1: wszyscy jesteśmy własnymi zapasami, z odpowiednią dostawą 2: jakość produktu osiągnęła serię certyfikacji 3: obsługujemy różnorodne przesyłki, hongkong i chińskie pakiety pocztowe, EMS. DHL federal. UPS i TNT, mogą w pełni zaspokoić różne potrzeby kupującego.

Jestem głęboko przekonany Będziemy twoim najlepszym partnerem

Darmowa wysyłka

Tagi: balony 3urodziny, balons motocykle, case xr czerowny, dobra czarownica, aksamitny czapka, bowling skarpety, balonowe bukiety, balony 3d gigant, balony hel folia.

Rodzaj materiału 1
Funkcje specjalne 1
Typ artykułu Przełącznik przyciskowy
Nazwa modelu 1
Wysokość produktu 1inch
Szerokość produktu 1inch
Średnica przedmiotu 1inch
Nazwa marki NoEnName_Null
Długość produktu 1inch
Rok 1
Pozycja waga 1kg
Certyfikacja badań zewnętrznych Bqb

Napisz opinię

Pokrewne produkty