Udostępnij
W64 wbudowany akumulator wypełnij światło wideo konferencja oświetlenie Telework do laptopów do lampy fotograficznej Macbook
Cena
zł38.18 -28 %
zł53.77
Dostępność W magazynie

Cechy:

1. Regulowana jasność i temperatura barwowa: światło pozwala kontrolować oświetlenie w zakresie 0%-100% jasności, aby uzyskać oświetlenie odpowiednie dla twoich ustawień, I może wahać się od ciepłego (pomarańczowego) do zimnego (białego) światła dokonać regulacji między, aby uzyskać idealny odcień skóry, aby dopasować swoje środowisko.

2. Miękkie i profesjonalne oświetlenie: podczas wykonywania zdalnej pracy, wideokonferencji, połączeń z zoomem, selfie, transmisji na żywo, makijażu, fotografii itp., wbudowany matowy obiektyw i dodatkowy biały dyfuzor pozwalają elastycznie zmiękczyć światło i uzyskać profesjonalne efekty świetlne.

3. Długi na baterie: wbudowana większa bateria może zapewnić wiele godzin oświetlenia. Dla rozszerzonego nadawania, można podłączyć światła do portu USB komputera i uruchomić na zewnętrznego zasilania w nieskończoność.

4. Zgodny sprzęt: szeroko kompatybilny z większość marek kamer. Mini lampa wideo jest lekka, ale zapewnia doskonałe oświetlenie.

5. Wytrzymała przyssawka: przyssawka jest twarda, zasysa bezpośrednio na komputerze i nie spada łatwo.

Opis:

Światła wypełniającego używa miękkiego tablica świetlna projekt, światło jest miękkie i nie olśniewające, nadaje się do transmisji na żywo, makijaż, fotografia, itp.

Dane techniczne:

Rozmiar: 84*71*26.7cm

Kolor produktu: czarny

Zakres temperatury barwowej: 2500k ~ 6500k

Zakres jasności: 0%-100%

Strumień świetlny: 800lux

Bateria: wbudowana

Koraliki do lampy: 64

Pakiet zawiera:

1 * światło wypełniające

/1 * światło wypełniające + przyssawka (opcjonalnie)

Uwagi:

1. Proszę pozwolić 0-1 cal błąd ze względu na pomiarze ręcznym. Dziękuję za twoje zrozumienie.

2. Monitory nie są skalibrowane tak samo, kolor elementu wyświetlany na zdjęciach może nieznacznie różnić się od rzeczywistego obiektu.

Tagi: latarka nurkowa akumulatorowa, latarka akumulatorowa robocza, duza latarka akumulatorowa, latarka czolowa akumulator, latarka kempingowa akumulatorowa, wiertarka akumulatorowa, wkretarka akumulatorowa, mocna latarka akumulatorowa, akumulatorowa wkrętarka, wiertarka elektryczna akumulatorowa.

Pochodzenie CN (pochodzenie)
Fixure Clip-on

Napisz opinię

Pokrewne produkty