Udostępnij
500ML środek do mycia nosa irygator dorosłych dzieci medyczne zdrowe naczynie do płukania nosa nos przybory do czyszczenia jamy nosowej
Cena
zł12.58 -25 %
zł16.79
Dostępność W magazynie

Cechy: 1. Ten produkt nadaje się do nawadniania nosa lub codziennej pielęgnacji nosa dla osób, które wdychają dużą ilość kurzu z przyczyn zawodowych. 2. Produkt jest prosty w obsłudze i łatwy do przenoszenia. Jest to idealny wybór na codzienna pielęgnacja. 3. Dla twojego nosa uprawiającego jogę i zapobiegającego alergicznemu nieżytowi nosa. Środki ostrożności: 1. Nie używaj wody ani zwykłej soli zamiast soli Do mycia nosa. 2. Aby uniknąć i dyskomfortu, wymieszaj roztwór soli do mycia nosa z odpowiednim stężeniem, ściśle przestrzegając instrukcji w tym przewodniku użytkownika. 3. Nie należy używać po jednej stronie zatyczek Do nosa lub w przypadku zapalenia ucha środkowego lub innych chorób ucha. 4. Dzieci w wieku 8 lat lub poniżej powinny używać tego produktu pod nadzorem lekarza i rodziców. 5. Umyj maszynę przed i po każdym użyciu. 6.Nash wash to osobiste produkt zdrowotny, kropka nie dzieli się z innymi ludźmi. 7. Produkt powinien być przechowywany w chłodnym, suchym, dobrze wentylowanym miejscu. Unikaj bezpośredniego światła słonecznego i trzymaj go z dala od żrącej cieczy lub gazu. Nosa Pakiet zawiera (tylko Irygator do nosa, bez soli ): 1 * butelka wody (500ml) 1 * dzieci końcówki 1 * dla dorosłych końcówki Pakiet soli obejmuje (tylko sole): 15 lub 20 worków 4.5g soli Sposób użycia: 1. Jeśli użyjesz modelu (500ml), wlej paczkę 4.5g soli do mycia nosa do butelki z wodą, a następnie dodaj ciepłą wodę do znaku 500ml. Upewnij się, że temperatura wody wynosi około 37 °. Powinien czuć się letni, jeśli zostanie dotknięty palcami. Wymieszaj sól do mycia nosówoughly aż do całkowitego rozpuszczenia, a następnie dokręć czapkę. 2. Wybierz odpowiednią dyszę: pamiętaj, aby wybrać końcówkę do mycia nosa dla dzieci. Dzieci nie mogą używać końcówki dla dorosłych. 3. Prawidłowa postawa: niech górna część ciała pochyla się do przodu, patrząc w dół, a głowa lekko pochyla się bez boku, przytrzymaj butelkę do góry nogami i delikatnie włóż końcówkę do jednego nozdrza. Zrelaksuj się, lekko otwarte płytki i oddychaj (przez usta). Nie wstrzymuj oddechu. Nie oddychaj przez nos. Naciśnij przycisk zaworu na dole butelki z wodą (rysunek 1),a rozwiązanie automatycznie przepłynie. Nie ściskaj butelki z wodą. Roztwór do płukania dostanie się do nozdrza i wykąpie nos i zatokę oraz wyjdzie z drugiego nozdrza. Po zakończeniu mycia jednego nozdrza zwolnij przycisk, aby zatrzymać roztwór. Obróć, aby umyć oba nozdrza.

Tagi: torba lekarska batycki, torba medyczna duża, chowany na pranie, stara torba lekarska, etui na pranie, suszyć pranie, kodz na pranie, torba sztruks lekarska, wotek na pranie, torebka lekarska.

Tip 1 Single orifice nozzle for adult
Tip 2 Three-hole nozzle for children
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Rozmiar 500 ml
Item Name Nasal Wash Cleaner
style 1 Breathable valve design
Numer/Liczba modelu 3090100202
Nasal Wash salt 4.5g/bag
Nozzles 2 Tips
Capacity 500ml
style 2 Double configuration
Nazwa marki AZDENT
Dropshipping Please remark it in order
Color green
Typ artykułu Pojemnik na nić dentystyczną
Discount buy 2 get 2% discount more
style 3 Medical materials
Materiał Medical materials

Napisz opinię

Pokrewne produkty