Udostępnij
Maxspect XF330 XF350 Gyre serii falownik pompy funkcji fali sinusoidalnej Tech & Flow dyrektor najnowszy produkt
Cena
zł539.25
Dostępność W magazynie

Po uruchomieniu Maxspect Gyre był jednym z najbardziej uciążliwych pomp przepływu wody w hobby reef aquarium. Wraz z ogłoszeniem nowej serii 300 Maxspect Gyres jesteśmy podekscytowani odkryciem prawdziwego następcy nowej generacji oryginalnego napędu wodnego w stylu turbiny.

Od razu nietoperz największa zmiana w nowym Maxspect Gyre 300 nie jest czymś, co można zobaczyć, ale na pewno będzie to coś, co można usłyszeć. Silniki do Gyre 300 są napędzane technologią sinusoidalną, tą samą techniką, która została zastosowana w różnych pompach prądu stałego do praktycznie cichej pracy, nawet przy wysokich obrotach. Ale jedna różnica, którą ty Może Zobacz w Gyre 300s jest nowy dyrektor przepływu, który jest również 2-w-1. Dyrektorzy wyglądają jak łopatka i wykorzystywali ją przede wszystkim do dokładniejszego kierowania wodą wychodzącą z odpływu-co czyni ją bardziej widoczną dla użytkowników-ale także chroni wewnętrzne elementy przed światłem, zapobieganie wzrostowi glonów i biofouling wewnątrz i zmniejszenie konserwacji. Nowy dyrektor przepływu umożliwia również zamontowanie pomp Gyre 300 bliżej powierzchni wody bez tworzenia wirów, które ciągną się w dziobie powietrza. Maxspect będzie oferować Gyre serii 300 w dwóch modelach, Gyre XF330 i XF350. Maxspect gyre XF330 ma około dziesięć cali długości i popycha do 2,400 galonów na godzinę przy użyciu 35 watów i może magnetycznie zamontować do szkła o grubości do 15mm. Tymczasem większy Maxspect Gyre XF350 jest o dwa cale dłuższy przy prawie 13 calach es i pchnął ponad dwukrotnie XF330 przy ~ 5,300 galonach na godzinę przy maksymalnie 52 watach i może zamontować na szkle do 20mm grubości, lub 0.75 cal.

Następna generacja technologii przenoszenia wody właśnie się poprawiła

Pompa, która zrewolucjonizowała przepływ wody do akwariów, osiągnęła szczyt wzornictwa, wydajności i kontroli. 3rd generacji trafnie nazwany Gyre 300 serii zawiera wszystkie niesamowite cechy oryginalny Gyre pompy i poprawiła je, aby najlepsze GYRE pompa przepływowa jeszcze.

Intuicyjna konstrukcja

Inżynierowie Maxspect całkowicie przeprojektowali pompę z mniejszą ilością części i bardziej intuicyjnym montażem dla łatwiejszej konserwacji wirników. Pompy serii Gyre 300 zawierają dodatkowy zestaw tulei, aby zmniejszyć przestoje podczas czyszczenia i utrzymać pracę pompy z pełną wydajnością. Nowa konstrukcja uprościła ten proces wymiany wirnika, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek utrzymać pompę popychającą wodę przy pełnej przepustnicy.

Inteligentne sterowanie

Wszystkie pompy serii Gyre 300 są kompatybilne z modułem sterującym Maxspect Connect icf6, dzięki czemu można bezprzewodowo sterować pompami za pomocą bezpłatnej aplikacji syna-g z Maxspect. Każda kombinacja pomp może być podłączona i kontrolowana, co oznacza, że można teraz obsługiwać Gyre XF330 i XF350 za pomocą tego samego modułu sterującego, wszystkie z pojedynczy zasilacz. Pomaga to idealnie dopasować przepływ wewnątrz akwarium do potrzeb koralowców bez mnóstwo przewodów i nieporęczne zasilacze pod zbiornikiem.

Doskonała wydajność

Najbardziej zauważalnym ulepszeniem nowych pomp Gyre 300 jest odłączany dyrektor przepływu, który jest mile widzianym dodatkiem i pozwala umieścić pompy jeszcze bliżej powierzchni akwarium bez obawy o ciągnięcie głośny wir powietrza i poprawa mieszania powierzchni dla maksymalnej wymiany gazu. Możesz manewrować każdym reżyserem, aby wskazać przepływ wody Gyre tam, gdzie jej potrzebujesz. Najlepszy ze wszystkich, zwrotne czapki blokują światło przed dotarciem do komponentów pompy i zmniejszają szybkość w algach czarownic będą gromadzić się dla dłuższej pracy pomiędzy konserwacją.

Tagi: poszewka kot brytyjski, posypka do kolorowania, poszewka 30x50 zielona, poszewka 40x40 z różem, postrach nocy 1985 cda, poszewka miękkie futro, poszerzenia uniwesalne, poszewka lniana modern, poszewka diament 40x40.

Pochodzenie CN (pochodzenie)
Napięcie 110-240 v
Materiał RUBBER
Forma mocowania None
Źródło zasilania None

Napisz opinię

Pokrewne produkty