Udostępnij
SONOFF SNZB-02 ZigBee czujnik temperatury i wilgotności wyzwalacz urządzenia WiFi w inteligentnej scenie z mostkiem Zigbee przez aplikacja Ewelink
Cena
zł32.77 -19 %
zł40.96
Dostępność W magazynie

„ Pokaż portfolio produktów

SNZB-02 SONOFF to czujnik temperatury i wilgotności ZigBee, który może bezproblemowo współpracować z mostkiem SONOFF ZigBee, aby śledzić zmiany temperatury i wilgotności w domu, które można sprawdzić w czasie rzeczywistym na aplikacja eWeLink. Jeszcze lepiej, możesz ustawić stan w inteligentnej scenie, w której wentylator jest włączany/wyłączany, gdy temperatura osiągnie wartość graniczną, lub osuszacz w twoim pokoju zaczyna działać, gdy wilgotność się przekroczy, pomagając zapobiec wzrostowi pleśni i alergenów. Możesz ustawić inteligentną scenę, aby wywołać alarmy poprzez zdarzenia takie jak wysoka/niska temperatura, wysoka/niska wilgotność i inne. Funkcja udostępniania urządzeń sprawia, że twoje dzieci, rodzina, a nawet sąsiedzi są informowani o warunkach środowiskowych twojego domu za pomocą telefonów komórkowych. Funkcja aparatu jest dostępna na czujniku, aby wiedzieć, co się dzieje w domu. Zastrzega sobie czas na podjęcie działań w przypadku wystąpienia zagrożenia pożarowego. Jest to czujnik zasilany bateryjnie, który można umieścić w dowolnym zakątku domu, aby monitorować temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu. Instalacja bez użycia narzędzia, wystarczy przykleić czujnik na powierzchni ściany lub urządzenia i zobaczyć go ładnie pracować dla ciebie!

Tagi: czujnik temperatury wifii, zewnętrzny czujnik temperatury wifi, termometr water wifi, termometr wewnętrzy wifi, termometr in wifi, czujnik temperatury wody wifi, czujniki temperatury wifi, termometr basenowy wifi, inteligentny czujnik temperatury wifi, termometr zewnetrzny wifi.

Poziom złożenia Prawie gotowy
Color White
Nazwa marki SONOFF
Kamera jest wyposażona Nie
Battery 3V(CR2450)(Not Include)
Feature 3 Monitor indoor temperature and humidity
Kompatybilność Zgodna ze wszystkimi
Numer/Liczba modelu Sonoff SNZB02 ZigBee Temperature And Humidity Sensor
Dimension 43X43X14mm
Material PC
smart scene trigger Wi-Fi devices in smart scene
Feature 1 Low-battery notification
Wireless protocol Zigbee (IEEE 802.15.4)
Feature 2 Quick and easy to install

Napisz opinię

Pokrewne produkty