Udostępnij
Elektryczny młynek do kawy kuchnia zboża orzechy fasola przyprawy ziarna szlifierka wielofunkcyjna maszyna do mielenia kawy w domu
Cena
zł61.73 -49 %
zł123.45
Dostępność W magazynie

Uwaga!!! Wielu sprzedawców na Pkruczek.pl używa fałszywego materiału do kopiowania produktów WALFOS ostatnio. Jesteśmy Pozywa ich teraz. Podrobiony materiał jest Toksyczny i szkodliwy Dla naszego zdrowia, nie można dotykać żywności bezpośrednio.

Oryginalny Etykietę WALFOS Wszystkie produkty WALFOS będą h Ave, stany zjednoczone Oryginalny Etykietę WALFOS W opakowaniu. Jeśli nie znajdziesz go w opakowaniu, produkt jest fałszywy!!! Uprzejmie prosimy o kontakt, jeśli znajdziesz fałszywy produkt WALFOS na Pkruczek.pl.

Food Grade

Wszystkie Oryginalny Produkty marki WALFOS wykonane są z gatunku spożywczego, bez zapachu, Wysokiej jakości Materiał, nie tania guma lub materiał gumowy termoplastyczny.

Dlaczego używamy tego wysokiej jakości materiału? Ponieważ jest bezpieczny dla ludzi w użyciu i dobry dla zdrowia. Miej nadzieję, że twoja rodzina kocha i cieszy się wysokiej jakości produkt WALFOS.

Raport z badań zatwierdzonych przez markę WALFOS Przez SGS Firma (Wiodąca na świecie firma inspekcyjna) Niektórzy dostawcy nie mają raportu SGS ani nie używają fałszywego raportu Walfos ma prawdziwy raport z testu jakości spożywczej przez SGS Korzystanie z produktów walfos jest bardzo bezpieczne dla twojej rodziny!

Szybka wysyłka!!! Wybieramy najszybszy sposób wysyłki i mamy Śledzenie nr. Aby śledzić twoje zamówienie. Możesz odbierać towary szybciej niż w innych sklepach. ----------------------------------------

WALFOS Mini elektryczne urządzenie do siekania żywności procesor mikser Blender pieprz czosnek przyprawa młynek do kawy ekstremalna prędkość szlifowanie kuchnia

Typ: maszyna do mielenia

Funkcja: do szlifowania na sucho

Pojemność: 10 litrów lub mniej

Napięcie znamionowe: 110/220(V)

Częstotliwość znamionowa: 50/60 (HZ)

Moc znamionowa: 250-300(W)

Moc: 800W lub mniej

Prędkość: 18000

Ostrza mieszające: pojedyncze ostrza mieszające

Użyj metody; Półautomatyczne

Czy jest podłączony: tak

Czy istnieje ochrona przed odcięcie zasilania: tak

Silnik: całkowicie miedziany silnik

Pakowanie: 1 sztuk

Przesyłki Kiedy składasz zamówienie, wybierz metodę wysyłki i zapłać za zamówienie, w tym za wysyłkę. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 6 dni po zakończeniu płatności. Nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła i podatki za import do twojego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy. Nie zwrócimy kosztów wysyłki za odrzucone przesyłki. Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za cła. Zwroty Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepiej, jak potrafimy. Zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy z jakiegokolwiek powodu. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. Jeśli przedmioty zostaną uszkodzone lub utracone, gdy zostaną zwrócone, kupujący będzie odpowiedzialny za takie uszkodzenie lub stratę, a my nie damy kupującemu pełnego zwrotu pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby zwrócić przedmioty. Gwarancja konserwacja Oferujemy 1 miesięcy bezpłatną wymianę. Kupujący może poprosić o wymianę w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do zwrotu. Mamy również 12 miesięcy wolnego konserwacji. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do zwrotu. Jeśli jakakolwiek część wymaga wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany. Przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i metody logistycznej z nami. Po przekazaniu produktów firmie logistycznej, prześlij nam numer śledzenia. Jak tylko otrzymamy przedmioty, naprawimy lub wymienimy je jak najszybciej. Informacje zwrotne Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić najlepsze usługi dla klientów.

Dlaczego warto wybrać Walfos:

1. Gwarancja jakości!

100% platynowy silikon spożywczy.

Możesz zwrócić towar, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z jakością, a my zwrócimy ci pieniądze.

2. Szybki transport i dobre opakowanie do paczki.

Wybieramy szybką usługę wysyłki i upewniamy się, że przesyłka jest w dobrej sytuacji.

3. Usługa po sprzedaży.

Profesjonalny człowiek, aby rozwiązać wszelkie pytania.

Zobacz poniższe komentarze od naszych klientów.

Oryginalna jakość w dobrej dobrej cenie!!!!!!!! Naprawdę ładne! Dobra jakość! Jeszcze lepsza jest cena!! Szybka wysyłka!!

Tagi: przenośne przyprawy, młynek do mielenia zboża, młynek żarnowy do zboża, pojemniki do przypraw, pojemniki przyprawy, młynek do przypraw, prostokątne przyprawy, młyn do zboża, moździerz granitowy, tłuczek do przypraw.

Pochodzenie CN (pochodzenie)
Typ MŁYNKI
name Coffee Grinder
Typ młynków Młynki do żywności
color Blue
Nazwa marki walfos
Numer/Liczba modelu B0683
Materiał Metal
Funkcja Na stanie

Napisz opinię