Udostępnij
Lato 2020 nowych kobiet gorąca sprzedaży okrągły kołnierz sprawdź koszulka wielokolorowa Top
Cena
zł41.92
Dostępność W magazynie

Tabela rozmiarów

Środki ostrożności: 1. Błąd pomiaru jest normalny w granicach 2-4 cm 2. Jest to rozmiar azjatycki, zwykle mniejszy niż rozmiar europejski. Przed złożeniem zamówienia sprawdź wymiary opisane powyżej, aby wybrać odpowiedni rozmiar. 3 ponieważ różne komputery wyświetlają różne kolory, rzeczywisty kolor projektu może nieznacznie różnić się od obrazu.

Model pokaż

Prawdziwy zastrzyk wyświetlacz

Zapraszamy do naszego sklepu W przypadku dostawy klienta wyślemy towar bezpośrednio do ciebie lub twojego klienta bez umieszczania żadnych informacji w opakowaniu. Kupić z ufnością Informacje o śledzeniu: Kliknij: wskazówka: //www.17track.net/en, a następnie wprowadź swój numer śledzenia. Aktualizacja informacji o śledzeniu może potrwać 3-5 dni. 1. Składając zamówienie, zweryfikuj swój adres i numer telefonu. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany przed wysłaniem paczki, skontaktuj się z nami pod nowym adresem. 2.Sur droits de douane:Veuillez comprendre, les droits de douane nie ma nic wspólnego, nie ma nic wspólnego z obsługą. Nous nous excusons sincèrement wylewa się niezadowolony z ce sujet pour vous.

Tagi: koszula damska w krate, koszula w krate damska krutka, koszula w krate damska pink, koszula w krate sukienka damska, koszula w krate damska kurtka, koszula czerwona w krate damska, koszula w krate damska plaid, bluza w krate damska, marynarka w krate damska, koszula w krate damska western.

Styl rękawa REGULAR
Rodzaj tkaniny wyszywana
Nazwa marki NoEnName_Null
Długość rękawa (cm) krótkie
Typ topów Z KRÓTKIM RĘKAWEM
Materiał POLIESTER
Wiek Dla osób w wieku 18-35 lat
Długość odzieży REGULAR
Dekoracja NONE
Numer/Liczba modelu K495
Typ artykułu tops
Kołnierz Z okrągłym kołnierzykiem
Płeć WOMEN
Typ wzoru Patchwork
Styl Pani urząd

Napisz opinię

Pokrewne produkty