Udostępnij
Czarny i w białe kropki i color block tapety tapeta dla dzieci dzieci dekoracje ścienne tapety dla dzieci pokoju dziecięcego mural
Cena
zł65.90 -38 %
zł108.01
Dostępność W magazynie

FAQ, kiedy można dostać oferty?

1, fototapeta, którą otrzymałeś, a nie jeden cały arkusz!

Jest to kilka paneli grafiki, możesz uzupełnić jedną całość grafiki.

Na każdym panelu znajduje się zakładka, która będzie łatwa do złożenia na ścianie. Jeśli nie potrzebujesz nakładania się przy składaniu zamówienia. Lub jest nakładanie się na każdy panel jak zwykle, dziękuję.

2, 1 sztuka cena za 1 metr kwadratowy, a nie 1 arkusz cena za dowolny rozmiar.

Więc proszę sprawdzić, jaki rozmiar chcesz, i obliczyć ile metrów kwadratowych potrzebujesz, a następnie zamówić odpowiednią ilość. I proszę zostawić wiadomość na temat szerokości i wysokości detali.

3, projekt i rozmiar klienta.

Z przyjemnością wyprodukujemy zdjęcie/zdjęcie/obraz/artystyczny design, a także możesz zdecydować o rozmiarze. Jeśli potrzebujesz niestandardowego swojego ekskluzywnego mural artystyczny, skontaktuj się z nami, aby szczegółowo omówić.

4, normalne rozmiary/regularne rozmiary

Poniżej jest normalne rozmiary szeroko stosowane do ściany sztuki lub ściany ozdobny obraz rozmiar, który szerokość i wysokość skala jest bardziej właściwe, więc jeśli twój rozmiar jest bardziej lub mniej podobne do poniżej rozmiar, tutaj uprzejmie radzimy wybrać poniżej rozmiar.

Jeśli nie poradzisz sobie z określoną szerokością i wysokością, wyprodukujemy poniżej normalnego rozmiaru. Na przykład zamawiasz 1 sztukę, otrzymasz fototapeta 1 sztuka w 70x140 cm.

5, opłata celna lub VAT

Niektóre kraje rząd zwyczaj będzie pobierać niestandardowe opłaty lub VAT dla towarów importowanych. Cena za zamówienie, nie zawiera żadnej opłaty celnej ani VAT.

Pierwszy krok: zmierz swoją ścianę

Zmierz szerokość i wysokość ściany

Drugi krok: ilość zamówienia

Szerokość x wysokość, aby uzyskać całkowitą metr kwadratowy. Jeśli łącznie 6 metrów kwadratowych, aby zamówić 6 sztuk.

PS: jeśli nie ma szerokości i wysokości na uwagach do zamówienia, zrobi to poniżej normalnego rozmiaru.

3rd krok: zrobić układ w ścianie rozmiar dla ciebie zatwierdzenia

Po otrzymaniu zamówienia i rozmiar uwagi, zrobimy układ dla ciebie zatwierdzenia w 1 lub 2 dni wokół, więc proszę być na linii, aby sprawdzić i odpowiedzieć, następnie możemy przejść do produkcji i wysyłki.

Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi na temat układu i podziału w ciągu 2 dni, przejdziemy do produkcji i zorganizujemy wysyłkę jako układ i podział.

4th krok: podział

W przypadku ograniczenia rozmiaru międzynarodowego opakowanie wysyłkowe, tapety ścienne muszą być cięte na mniejszą szerokość panelu do wysyłki.

Nakładają się na siebie

Aby uniknąć uszkodzenia tapety ściennej podczas transportu i łatwego montażu na ścianie, na każdym panelu nakłada się szerokość 5-10mm. Jeśli nie podoba ci się nakładanie się na każdy panel, zostaw nam wiadomość, a my zrobimy dla ciebie specjalne.

Różnica koloru

Tagi: tapeta linie bialo czarna, mandala bialo czarna, tapeta dziecięca las, tkanina bialo czarna, posciel bialo czarna, zastawa bialo czarna, tapeta dziecięca samolot, tapeta dla dzieci, tapeta dziecięca kwity, foto tapeta dziecięca.

Wzór cartoon
Numer/Liczba modelu 180820-1
Nazwa marki Tuya Art
Materiał tapety tekstylnej Przędzy
Funkcja bez formaldehydu
Wykorzystanie Pokój dziecięcy
Jednostka ładunkowa USD/rolka
Typ Tapety materiałowe
Styl DLA DZIECI
Obróbka powierzchni PRINTED
Materiał Tkaniny

Napisz opinię

Pokrewne produkty