Udostępnij
Przezroczyste szkło ampułki 1ml łatwe w łamanie biały pierścionek złożone mikroorganizmów szczepów medycyna butelka do napełniania 500 sztuk/pk
Cena
zł177.58
Dostępność W magazynie

Ampułki , Znany również jako łatwe łamanie szyi ampułki, jest to mały szklany pojemnik, aby używany do przechowywania cieczy. Zwykle pojemność jest 1-20 ml. Powszechnie stosowane w płyn do wstrzykiwań, ale także dla ciecz do jamy ustnej.

Produkt ten został wykonany przez zwolniony szkła, szeroko stosowany w pełnym rozkwicie do wstrzykiwań sformułowanie, które powinny być na białym tle z powietrza i o wysokiej czystości substancji chemicznych. Szyi jest używany do cięcia od powietrza z ogniem, a następnie pakiet dobrze, zwykle szyja symbol jest oznaczony niebieski punkt lub biały kolor pierścień. Butelka szyi będzie być uszkodzony w celu wydobycia cieczy, gdy ciśnienie jest stosowane.

Wymagania dotyczące jakości

Materiał musi być bezbarwny lub przezroczystego szkła.

Współczynnik rozszerzalności, dobra odporność na ciepło;

Musi dysponować wystarczającą liczbą siły fizycznej, aby wytrzymać gorące komory sterylizacji, w wyniku czego wyższe ciśnienie różnicę.

O wysokiej stabilności chemicznej, nie wpływa na to, wartość PH roztworu.

O niskiej temperaturze topnienia, łatwe do stopienia uszczelnienie;

Nie ma pęcherzyków, wżery i piasku.

Materiał: przezroczyste szkło

Pojemność: 1 ml

Średnica: 10mm

Wysokość: 60mm

Średnica zewnętrzna szyi: 6.3mm

Opakowanie: około 520 sztuk/pk

Tagi: żylaki na nogach jak leczyć, tajny pojemnik na pieniądze, reczniki kąpielowe luxusowe, reczniki mikrfobra samochod, reczny krajalnica do warzyw, 4 sztuki organizer na maskę, szkło ochronne na iphone xs, wiązanie chusty harcerskiej, polskie meble w northampton.

Pojemność 1 ml
Outer diameter of neck 6.3 mm
Materiał Glass
Height 60 mm
Numer/Liczba modelu 1ml
Diameter 10 mm
kolor przezroczyste
Nazwa marki JVLAB
Package 500 / pk
Klasyfikacja Butelka laboratoryjna

Napisz opinię

Pokrewne produkty