Udostępnij
550 korbowód wału korbowego Assy dla ATV UTV 0GR0-041000-00010 zforce uforce silnik gokart gazik części akcesoria
Cena
zł678.03
Dostępność W magazynie

550 korbowód wału korbowego Assy dla ATV UTV 0GR0-041000-00010 zforce uforce silnik gokart gazik części akcesoria

Marka: wał pewnie tez pewnie tez korbowy Model: 550 (wał wyważający) Wytrzymałość na rozciąganie: 963 (mPa) Wydłużenie: 123 (%) Dotyczy modeli: motocykl Rozmiar opakowania: 40*35*20 Zespoły, gdzie jest używany: 550 korbowód wału korbowego Assy dla ATV UTV 0GR0-041000-00010 silnik zforce uforce silnik gokart gazik części akcesoria

Do pakowania

1. Nie kupuj, jeśli nie potwierdzisz, że możesz z nich skorzystać, po prostu zapytaj nas o szczegółowy rysunek, aby sprawdzić, czy są odpowiednie. 2. Otrzymasz przedmiot taki sam jak na zdjęciach. Może jakaś różnica w kolorze jako światło podczas fotografowania. 3. Należności celne przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru. Oznacza to, że firma przewozowa pobierze od ciebie te opłaty, jeśli chcesz dostać przedmioty. I nie zwrócimy pieniędzy, jeśli kupujący nie otrzyma paczki jako odrzucający, aby zapłacić te koszty.

Płatności i wysyłki

Możemy zaakceptować Alipay /Paypal /Western Union. Możemy wysyłać przez EMS /DHL /Pkruczek.pl standardowa wysyłka/ePacket /China post itp... Będziemy zgodnie z wymaganiami kupującego, aby wybrać inny środek transportu. Numer śledzenia zostanie wysłany do ciebie po wysłaniu zamówienia. Możesz śledzić swoje zamówienie na stronie internetowej. Czas wysyłki zwykle około 7- 35 dni roboczych, aby dotrzeć. Ale nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek wypadki, opóźnień lub innych problemów, które są w gestii żeglugowej. Jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z nami.

Informacje zwrotne

Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta! Twoja opinia jest bardzo ważna. Prosimy o natychmiastowy kontakt z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy. Nie można rozwiązać problemów, jeśli o nich nie wiemy!

Tagi: części i akcesoria do enduto, części i akcesoria aparatur, części i akcesoria dyferencjał, części i akcesoria do gitary, ebike części akcesoria, roca części zamienne i akcesoria, części i akcesoria tor wycigowy, rv części akcesoria, akcesoria części do kluczy nasadowych, części do passata akcesoria.

Certyfikacja badań zewnętrznych CCC
Rodzaj materiału 40Cr/42CrMo
Nazwa modelu 0GR0-041000-00010
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Przemieszczenie (ml) 550CC
Pozycja waga 7kg
Typ artykułu Wały korbowe
Liczba cylindrów 1 cylinder

Napisz opinię

Pokrewne produkty