Udostępnij
Zestaw do szycia krzyżowego, zestawy do robótek ręcznych do haftu z nadrukowany wzór, 11CT-canvas do malowania wystroju domu, krajobraz pełny CKS0027
Cena
zł128.90
Dostępność W magazynie

Zestaw do szycia krzyżowego, zestawy do robótek ręcznych do haftu z nadrukowany wzór, 11CT-canvas do malowania wystroju domu, krajobraz pełny CKS0027

Nazwa marki: KAKA Cross stitch

Nazwa produktu: zestaw do szycia krzyżowego

Zastosowanie: strona główna/hotel/dekoracja biurowa i prezent

Materiał nici: bawełna i jedwab

Druk na płótnie: precyzyjny nadrukowany wzór

Haft zakres: pełne

Płótno typ: Monomeru

O ilości wątków: z 30% większą ilością wątków, absolutnie wystarczającą.

Wskazówki: Jedną nici do haftowania można podzielić na 6 pasm, dla tego 11ct, użyj 3 pasm jednego do ściegu i 2 nici do ściegu wstecznego. Nie używaj nici w fałdzie, w przeciwnym razie nici Do haftu nie wystarczą.

Nici Cutton (prawdziwe strzelanie)

Zdrowe

Korzystanie z oryginalnej eko-bawełny w Xinjiang w chinach, przy użyciu dwóch razy technologii singingu, rafinowanej z 18 procesów, w celu osiągnięcia wysokiej wytrzymałości, dobrego połysku, nie blaknięcia, niełatwe do ułożenia doskonałej jakości.

Nici jedwabne (prawdziwe strzelanie)

Piękne merceryzacja

Nici jedwabne wykonane są z bawełny przez rysunek, olej silikonowy, wysoka stabilność stereotypów i farbowania, z jedwabistym połyskiem i fakturą, jasnym kolorem, silnym wyczuciem trójwymiarowym, gotowy obraz jest realistyczny.

Bardzo wysokie precyzyjne

Korzystając z zaawansowanego na świecie sprzętu o wysokiej precyzji, drukowanie jest niezwykle dokładne, absolutnie bez odchylenia, kolor jest wyraźny i łatwy do zidentyfikowania.

Igły do haftu

Wytrzymałe i trwałe

Zastosowanie oryginalnej koreańskiej profesjonalnej igły do haftu, wytrzymałe, trudne do odkształcenia podczas zginania. Punkt igły jest czysty, końcówka igłowa siłą wkłada brzuch palca również nie uszkadza dłoni, okrągła głowa chroni dłonie.

Efekt produktu wyświetlacz

Monit: Powyższe zdjęcia są rzeczywistymi zdjęciami naszych produktów (CKA0001 ełk). Produkt, który otrzymujesz, ponieważ model jest inny, może być powyższy rozmiar obrazu, kolor, ilość itp. nie może być całkowicie spójny, jest to normalne zjawisko.

Na płótnie i nici

CT wskazuje liczbę kwadratów w calach (2.54 cm). Im mniejsza liczba, tym większa krata, Im większa liczba i tym mniejsza krata.

9CT odnosi się do cala, w tym 9 krat, Z czterema pasmami haftu z wyhaftowaną linią, Trzy pasma rowka z wyhaftowaną linią, Tkactwo jest bardzo proste, odpowiednie dla czystego nowicjusza;

11CT to cal, w tym 11 krat, Trzy pasma haftu z wyhaftowaną linią, Dwa pasma rowka z wyhaftowaną linią, Tkania trudności umiarkowane, Odpowiedni dla początkujących, biegły;

14CT to cal, w tym 14 krat, Z dwoma pasmami haftu z wyhaftowaną linią, Jedno pasmo rowka z wyhaftowaną linią, Tkanie trudniejsze, odpowiednie dla biegły.

Ilustracja

Ilustracja całej metody ścieg haft

Środki ostrożności

1. Tkanina złożona dwa razy, tworzenie "dziesięciu" zagnieceń słów, aby znaleźć środkowy punkt skrzyżowania, zgodnie z rysunkiem punktów centralnych oznaczonych numerem linii, znajdź odpowiednią nici do haftowania igły, w środku tkaniny haftu igłowego.

2. Na początku i na końcu nie zwiąż igły, odłóż na bok około 1cm nici i naciśnij z tyłu tkaniny.

3. Jeden kwadrat reprezentuje ścieg w całości do wyhaftowania, w color block na rysunku nie stanowią rzeczywiste z wyhaftowaną linią kolor. Proszę podać numer linii, zgodnie z numerem linii wybranej z wyhaftowaną linią.

4. Najpierw wyhaftowane mniej, po wypełnieniu więcej. Dla dużej powierzchni koloru najpierw wyhaftowany kontur, a następnie wypełnij wnętrze. W przypadku wzorów, które mają tylko dwa lub trzy kolory i wymagają częstych szwów, możesz pracować z wieloma igłami w tym samym czasie.

5. Należy unikać szycia z jednego obszaru do drugiego daleko od siebie. Ponieważ z wyhaftowaną linią za tkaniną, szczególnie ciemniejsze linie, pojawi się z przodu płótna, więc najpierw zakończ obszar, a następnie zacznij haftować inny obszar.

6. Wyhaftuj kierunek, aby był spójny, aby szkicować kontur, aby praca była bardziej żywa, na diagramie haftu kończy się ostatni krok to krawędź haka.

1. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami. A my odpowiemy w ciągu 24 godzin, z wyjątkiem weekendów.

2. Jeśli pojawią się jakieś problemy, proszę się nie martwić. Możesz najpierw skontaktować się z nami. Obiecujemy, że postaramy się jak najlepiej pomóc.

3. Proszę zwrócić uwagę na różnicę czasu między nami. Pracujemy w chinach.

Tabela czasu naszego czasu pracy.

Powszechny problem

1. Wygląda bardzo trudno haftować, czy mogę to zakończyć?

Często haft krzyżykowy-stitch przyjaciele powinni wiedzieć, haftować czas, większość bólów głowy nie jest haftem, ale większość czasu marnuje się na kratkę punktową. Jednak nasz ścieg krzyżowy KAKA to precyzyjne drukowanie. Wzór jest drukowany na tkanina haftowana, co eliminuje czas kraty liczącej. Tak więc będzie znacznie szybciej w czasie ukończenia.

2. Taki duży obraz, mogę haftować przez długi czas, haftować nici za mało, jak to zrobić?

Nasz haft krzyżykowy KAKA wszystkie haftowane nici są większe niż rzeczywista dawka 30%. Haftowane trzema pasmami, nici do haftu będą więcej. Ponadto, trzeba tylko śledzić nici do haftu koszt cena zapłacić odpowiednią opłatę, będziemy przez całe życie suplement wątki.

3. Po otrzymaniu towaru, czuję się niezadowolony, mogę wrócić?

Jesteśmy zobowiązani do otrzymania towaru po masz jakiekolwiek niezadowolenie jest może być zwrócony, ale musisz ponieść koszty transportu tam iz powrotem. Jeśli jest to problem z jakością produktu, koszty transportu w obie strony są ponoszone przez nas.

Tagi: nozyczki haftowanie, diament haftowanie, plutno haftowanie, kot haftowanie, diy haftowanie, organizer haftowanie, haftowanie płótno, bambusowe haftowanie, haftowanie obręcz, haftowanie obraz.

Chinese Trademark Kaka cross stitch
Embroidery Range Full Embroidery
Materiał 100% COTTON
Rama Nie
Metoda pakowania płótna Składany
Styl Chiński styl
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Product number CKS0027
Canvas printing High-precision Printed pattern
Product name Cross stitch kits
Nazwa marki NoEnName_Null
place of production Zhejiang, China
Wykorzystanie OBRAZY
Typ PACKAGE
Typ wzoru Malownicza sceneria
Opakowanie zewnętrzne Kolorowe pudełko
Canvas type Monomer

Napisz opinię

Pokrewne produkty