Udostępnij
360 stopni regulowany uchwyt na wędkę uniwersalny składany wędki Fix Pole stojak akcesoria wędkarskie narzędzia
Cena
zł14.09 -17 %
zł17.18
Dostępność W magazynie

360 stopni regulowany uchwyt na wędkę uniwersalny składany wędki Fix polak stojak

Funkcja:

1. Skrupulatnie wykonane: stożkowe kolce ze stali nierdzewnej są wydłużone i pogrubione i mogą z łatwością wejść do ziemi (błoto, piasek, pęknięcia skał), dzięki czemu stojak na brzeg może stać mocno.

2. Konstrukcja dookólna 360 °: głowicę wspornika można obracać o 360 stopni w poziomie i o 120 stopni w pionie, a nakrętki są twarde i niełatwe do poluzowania. Możesz regulować dowolne kąty, których potrzebujesz podczas łowienia na plaży, rzece lub jeziorze.

3. Typ uniwersalny: uchwyt może być stosowany do większości rodzajów wędek, takich jak pręty obrotowe i odlewnicze. Ulepszony wspornik ma większy rozmiar, dzięki czemu pręt jest bardziej stabilny.

4. Łatwy do przenoszenia: składana i odpinana konstrukcja jest łatwa do przenoszenia i przechowywania, a bardzo łatwo jest włożyć pudełko rybackie lub torbę.

5. Ciesz się zabawą z wędkowania: uwolnij ręce, ciesz się zabawą z wędkowania łatwo i swobodnie, jest idealnym dodatkiem do łowienia ryb.

6. Nylonowy uchwyt ramki/użycie morskie/uniwersalna regulacja.

Specyfikacja:

Materiał: Nylon + stal nierdzewna

Cechy: nylonowa głowica ramy/ręczne użycie morza/ogólna regulacja

Kolor: czerwony/czarny/srebrny

Rozmiar:

Pojedyncza wieża: 25*12.5cm/9.84*4, 92in

Podwójna wieża: 32*13.5cm/12.6*5, 31in

Uwaga:

Ze względu na inny monitor i efekt świetlny rzeczywisty kolor przedmiotu może nieznacznie różnić się od koloru pokazanego na zdjęciach. Dziękuję ci!

Proszę pozwolić na odchylenie pomiaru 1-3cm ze względu na pomiary ręczne.

1 X uchwyt na wędkę

Tagi: tripod stojak wedkarski, pokrowiec na wedki, podpórka stojak na wedki, uchwyt wedkarski, zestaw wedkarski, domowy stojak na wedki, uchwyt ba wędki do łodzi, stojak na wedki, sprezynowy uchwyt do wedki, uchwyty do wedki.

Rozmiar 25
Typ Uchwyt do wędek
Materiał Nylon
Pochodzenie CN (pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty