Udostępnij
1757 rosja monety łyżki
Cena
zł12.16 -29 %
zł17.37
Dostępność W magazynie

Wysyłka

1. Produkty zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po zweryfikowaniu płatności.

2. proszę powiedz mi swój aktualny adres po twój zapłaty w ciągu 1-2 dni; w przeciwnym razie, wysyłamy swoją pozycję na podstawie adresu Escrow, więc upewnij się, że jest poprawne.

3. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z nami, aby potwierdzić preferowaną metodę wysyłki. Normalnie, to trwa 30 dni roboczych dla przyjazdu pocztą lotniczą.

4. czasami będzie dłuższy z powodu złej pogody, strata czasu w odprawie celnej. Tak więc proszę cierpliwie czekać, jeśli nie otrzymasz rzeczy na czasie. Jeśli nie otrzymasz przedmiotu w ciągu 40 dni, prosimy o kontakt z nami,, a następnie pomogę ci śledzić go.

Polityka zwrotów

Tylko wadliwy produkt oferują wymianę.

Wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od daty złożeniu zamówienia.

Może to potrwać do 7 dni roboczych przetwarzać twój powrót po otrzymaniu produktu. kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dalsze wysyłek opłaty.

Informacje zwrotne

Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, proszę zostawić 5 gwiazdek i pozytywne opinie. Jeśli nie jesteś zadowolony z produktów lub usług, prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem negatywną lub neutralną

Informacje zwrotne. Możemy pracować razem, aby rozwiązać wszelkie sporu.

Tagi: pas monety, monety kolczyki, monety vizantii, pieniadze monety, bilon monety, monety walutowe, monety kolekcjonerskie, monety ceny, monety pamiątkowe, monety denar.

Rok 1840 i Wcześniej
Materiał Miedziane
Spoons coins
Nazwa marki Gyphongxin
Motyw Z ludźmi
Technika CASTING
Styl Imitacja starego przedmiotu
Funkcja regionalna CHINA

Napisz opinię

Pokrewne produkty