Udostępnij
Beyo 360 koronki przednie peruwiańskie proste włosy doczepy z ludzkich włosów wstępnie oskubane przednie zamknięcie z dzieckiem włosy włosy inne niż remy
Cena
zł380.40
Dostępność W magazynie

Wersja = 6.2; data = 20180912

Details_start

Jeśli chcesz dodać pasma prostych włosów, kliknij link1. jeśli chcesz pasma prostych włosów z czołem, kliknij link 2.

Link1

Link2

Details_end

Product_Photo_start

Product_Photo_end

Recommand_start

Chanpin_begin

Chanpin_end

100% gwarancja zwrotu pieniędzy na każdy przedmiot.

1) skontaktuj się z nami w ciągu 24 godzin od otrzymania przedmiotu (ów).

2) zwrot, w tym P & P, zostanie zrealizowany w przypadku, gdy przedmiot (y) nie jest zgodny z opisem.

3) zwrot zostanie zrealizowany, gdy przedmiot (y) zostanie odesłany w oryginalnym stanie.

Koszt zwrotu sprzedawcy: statek niewłaściwy typ/Problem z jakością/nie jako zamówienie

Return_Refund_Begin Kupujący płaci koszty wysyłki Sprzedawca płaci koszty wysyłki Zdjęcie dostarczone Wymiany dostępne Nie podoba mi się/nie nadaje się Tak Zmienić styl lub kolor Tak Wysyłka niewłaściwych przedmiotów lub kolorów Tak Tak Tak Problem z jakością Tak Tak Tak Sztuczny powód Nie ma Nie ma Nie ma Nie ma

Return_Refund_End P: czy zrzuci i plącze?

Rzucanie: kilka pasm początkowe zrzucanie nowych włosów jest normalne. Zawsze sugerujemy wątek uszczelnienia klienta przed instalacją i szczotkowaniem go szerokim grzebień zębowy. Nadmierne wydzielanie spowoduje cięcie wątku lub suchość. Proszę zawsze uszczelnić końce, jeśli wyciąć wątek do instalacji i zachować go nawilżone.

Plątanina: zwykle nasze włosy nie plączą się, ponieważ są nienaruszonymi ludzkimi włosami naskórka. Jednak suchość, gromadzenie się oleju i brudu, słona woda lub nie czesanie codziennie doprowadzi do plątaniny i zrzucania. Proszę postępować zgodnie z instrukcją pielęgnacji włosów i używać dobrego szamponu i odżywki do mycia włosów dwa razy w tygodniu. P: czy mogę go pomalować na inny kolor I zrobić inny styl?

Tak, nasze włosy są w 100% ludzkie włosy mogą być farbowane, wybielane i trwałe. Jednak często farbowane i trwałe będą szkodzić włosom, a nawet niszczyć włosy. Proszę nie robić tego często P: dlaczego na wątku są krótkie włosy?

Odp.: kiedy włosy są odcięte od dawców, jest to wiązka długich włosów i bez wątku. Długość włosów należy złożyć do szycia wątku. Dlatego z jednej strony są krótkie włosy. Nie przejmuj się tym, nie wpłynie to na wygląd włosów i nie wpłynie na użycie i jakość włosów. P: czy każda nić włosów ma tę samą długość?

Odp.: nasze włosy są w 100% ludzkimi włosami, odcinając od młodych dawców. Jak nasze własne włosy, prawdziwe ludzkie włosy nie są możliwe, aby rozwijać dokładnie taką samą długość każdej pojedyncza nitka. Dlatego ludzkie końce włosów są zawsze cieńsze niż na górze. Proszę w pełni zrozumieć i rozważyć przed złożeniem zamówienia. P: jak zmierzyć długość włosów?

Odp.: w przypadku falowanych włosów należy rozciągnąć je prosto, A następnie wykonać pomiar. P: ile pakietów potrzebuję na jedna głowa?

Odp.: zalecamy wszystkim naszym klientom użycie 3-4 wiązek na całą głowę. Wszystko zależy od twoich preferencji i tego, jak pełne i grube lubisz włosy. Proszę skonsultować się z fryzjerką. Każdy z naszych wiązek włosów waży 3.2-3.5 oz. Ponieważ nasze przedłużanie włosów nie jest przetwarzane i wypełnione włóknami syntetycznymi, zapewniamy najwyższą jakość.

Customer_shart_end

Service_start

Service_end

Choose_us_start

Faq_end

Tagi: wycieraczka vinyl, klocki lego 75252, półka telewizyjna, wycieraczki brico, wycieraczki a6 c6, spodenki z siatką, półka przy wannie, wkłady do ołowkow, tablica rybnik pl.

Typ ludzkich włosów Peruwiańskie włosy
Kolor koronki Średni brąz
Typ Koronka frontal
Materiał podkładu szwajcarska koronka
Metoda wykonania Ręcznie wiązane
Tekstury Proste
Suitable Dying Colors can be dyed to #27 color
Gęstość 130%
Nazwa marki BeYo
Produkty na opakowanie Tylko 1 sztuka
Można zrobić trwałą ondulację Tak
Odpowiednie kolory do farbowania NONE
Gatunek materiału Nie remy włosy
Typ koloru Realny kolor

Napisz opinię

Pokrewne produkty