Udostępnij
MOC Brick Parts 14716 cegła 1x1x3 typ kołków klasyczne klocki do budowy części akcesoria do zabawek
Cena
zł17.22
Dostępność W magazynie

Ziarna luzem serii

Pochodzenie: guangdong, chiny

Opakowanie produktu: torby plastikowe

Materiał: nietoksyczny i bezwonny plastik ABS

Odpowiedni wiek: 5 ~ 65 lat

Konserwacja produktu: można czyścić i dezynfekować

Zwrócić szczególną uwagę na

1. Dzieci są zobowiązane do korzystania z produktu pod nadzorem domu;

2. Nie połykać mały budynek blok cząstek.

3. Jeśli zabawka jest uszkodzona, należy ją poddać recyklingowi;

4. Unikaj ekspozycji blokowej i wilgoci.

Ważne: kolor produktu jest nadal aktualizowany.

Uwagi dla kupujących

1. Wszystkie sprzedawane towary są ściśle kontrolowane i pakowane przez sklep. Gdy kupujący podpisuje towar, pamiętaj, aby otworzyć pudełko do kontroli, sprawdzić ilość towarów i sprawdzić, czy towary są w dobrym stanie. Jeśli masz jakieś pytania, nie ponosimy za to odpowiedzialności.

2. W procesie ekspresowej dostawy czasami dostawa jest opóźniona z powodu niektórych sytuacji awaryjnych, takich jak pogoda i warunki drogowe. Sklep obiecuje pomóc kupującemu skontaktować się i koordynować w odpowiednim czasie i dostarczyć towar tak szybko, jak to możliwe. Jeśli masz złe samopoczucie kuriera, możesz złożyć skargę do lokalnej firmy ekspresowej, mam nadzieję, że kupujący może odróżnić odpowiedzialną osobę, dziękuję.

3. Zmontowane zabawki budowlane to ręczne torby sortujące i uszczelniające, a czasami brakuje części. Sklep może uzupełnić brakujące części za darmo, gdy klienci ponownie kupują produkty.

4. Tego rodzaju klocki są pakowane w zwykłe pudełka papierowe, dostarczane ekspresowo i starannie pakowane przez nasz sklep. Nadal trudno jest zapewnić, że pojedyncze pudełka do pakowania są wytłaczane i zużyte, ale części produktu wewnątrz pudełka do pakowania nie zostaną uszkodzone.

5. Zdjęcia wszystkich towarów w naszym sklepie powinny być zgodne z rzeczywistymi obrazami w miarę możliwości, ale odchylenie kąta lub słońce może prowadzić do pewnej różnicy kolorów podczas fotografowania. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, aby wyjaśnić przed zakupem.

6. Zaleca się, aby dzieci poniżej 5 roku życia bawiły się dużymi klockami, ponieważ małe części zbożowe są łatwe do zjedzenia przez pomyłkę i można je uzupełnić tylko towarzyszącymi rodzicom.

Tagi: klocki szopka, jiego klocki, klocki bat, czolg klocki, tegu klocki, dar klocki, vw klocki, klocki kratki, jepp klocki, klocki kazi.

Rozmiar klocka Mały klocek do budowania (kompatybilny z Lego)
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Płeć Unisex
Przedział wiekowy 5-7 lat
Ostrzeżenie 6 years old
Kod kreskowy Nie
Nazwa marki jile
Plastikowe typu ABS
Materiał Z tworzywa sztucznego

Napisz opinię

Pokrewne produkty