Udostępnij
MRF9210 MRF9210R3
Cena
zł67.56
Dostępność W magazynie

= = = = = = =========== Dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla rowerowy, które Sklep ===================

Nasza firma jest profesjonalnym dostawcą usług wspierających układy scalone, doświadczenie w sprzedaży sklepu! Duża liczba zapasów spotowych, klient jest najwyższy, zapewniając klientom produkty wysokiej jakości! Mamy wiele produktów w sklepie, a co ważniejsze, otrzymasz wysoką jakość, najniższą cenę i szybką dostawę.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu produktu, możesz wysłać do nas wiadomość, a my odpowiemy ci po raz pierwszy. Możemy zapewnić kompleksową obsługę komponentów elektronicznych.

- - - - - - - - - - - - - - Zakupu względy - - - - - - - - - - - - - -

Produkt zostanie przetestowany przed wysyłką, będzie w dobrym stanie, prosimy o kontakt z nami, jeśli wystąpi jakiś problem z produktem. Po otrzymaniu płatności za zamówienie wyślemy ją w ciągu 1 ~ 3 dni roboczych.

Wyślemy ci za pośrednictwem standardowej logistyki Alibaba, logistyki priorytetowej Alibaba, DHL, EMS, FedEx (metoda wysyłki zależy od twoich opcji).

W przypadku wszystkich zamówień klientów nie pobieramy opłaty manipulacyjnej, nawet 1 szt. Części. Gdy części przybył do lokalnego klienta, jeśli części zostały obciążone cła, nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. Upewnij się, że przeczytać szczegóły wysyłki określić oczekiwany czas dostawy. Jeśli projekt nadal nie dotarł w tym czasie, prosimy o przesłanie nam wiadomości, przedłużenie potwierdzenia otrzymania tego zamówienia.

Proszę sprawdzić po otrzymaniu towaru. Jeśli produkt nie jest zadowalający, musisz zwrócić zwrot pieniędzy. Prosimy o kontakt przed zwrotem towaru, a zwrot musi być w nowym stanie (kupujący powinien zwrócić wszystkie oryginalne i nieuszkodzone przedmioty w warunkach odsprzedaży).

Serdecznie dziękujemy za pozytywne opinie i dokończenie transakcji, a nasz system pozostawi pozytywne opinie.

= = = = = = = = = = = Życzę szczęśliwego zakupy, zapraszamy do następnej wizyty ===========

Tagi: smd taśma 220v, kolczyk królik, meble ogrodowy, kolka do mebli, kolczyk krzyza, smd 2835 pasek, meble ogrpdowe, kanuda pillows, rudy 102 czolg.

Ekran wyświetlacza Nie
Typ 0
Inteligentne ładowanie Nie
Interfejs wyjściowy WYJŚCIE USB
Nazwa marki JINSHENGER
Wykorzystanie 1
Szybkie ładowanie Nie
Pakiet Tak

Napisz opinię

Pokrewne produkty