Udostępnij
(1 sztuk do testowania) hilinktech FWDM filtr ABS BOX TX1550 RX 1310/1490nm 1550 + COM-SC/APC, 1490/1310-SC/UPC
Cena
zł71.42
Dostępność W magazynie

FWDM filtr TX1550 /RX 1310/1490nm 1550 + COM-SC/APC , 1490/1310-SC/UPC ABS Typ Ed

Filtr WDM jest idealnym rozwiązaniem dla systemu wzmocnienia optycznego dużej mocy i sieci WDM.

Oparty na technologii filtra cienka folia F(TFF) i może być stosowany w EDFA, wzmacniaczach Raman, sieciach WDM i światłowodach.

Hilink zapewnia jednomodowy i wielomodowy filtr WDM.

Cechy:

Szeroki zakres długości fali Niskie straty wstawiania Izolacja wysokiego kanału Wysoka stabilność i niezawodność

Zastosowanie: System monitorowania Nadajniki i z włókna Z włókna wzmacniacz optyczny

Specyfikacja:

Parametr FWDM 3/45 Zakres długości fali pasma pasmowego (nm) 1260 - 1360 Zakres długości fali pasma odbicia (nm) 1480-1620 Strata wtrąceniowa (dB) Opinie kanał ≤ 0.6 Przejść kanału ≤ 0.8 Tętnienia kanału (dB) Izolacji (dB) Opinie kanał > 15 Przejść kanału > 30 Czułość temperatury strat wtrąceniowych (dB/℃) Strata zależna od polaryzacji (dB) Dyspersja trybu polaryzacji (ps) Kierunkowość (dB) > 50 Strata powrotu (dB) > 50 Maksymalna moc obsługi (mW) 500 Temperatura pracy (℃) 0 ~ + 70 Do przechowywania E temperatura (℃) -40 ~ + 85 Pakiet E wymiar (mm)

L90xW20xH9.5 (dla kabla 2.0mm lub 3.0mm)

* Powyżej straty wtrąceniowej nie jest wliczony w cenę złącza i PC dodaje 0.2dBm, APC dodaje 0.3dBm.

Produkt pokaż:

Tagi: mame konsola 7, samochód stunt, materiał welur, batery 36v 5ah, smok pods pack, koszulka bones, wystruj ogrodu, mama ubieranki, sluchawki buds.

PDL <=0.1dBm
Nazwa marki Hilinksys
Numer/Liczba modelu HL-Filter WDM
CE RoHS Compliant
Connector 1550+COM-SC/APC , 1490/1310-SC/UPC
RL >=45 dBm
Fiber Type/Length(m) Corning SMF-28e 1M ,
Condition Entirely new
IL transmission<=0.6 reflection<=0.4(dBm)
Wavelength TX1550 RX1310/1490
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Package ABS BOX 2.0/3.0mm

Napisz opinię

Pokrewne produkty