Udostępnij
Uxcell MR115ZZ łożysko kulkowe 5x11x4mm z podwójnym kołnierzem ABEC-3 łożyska 10 sztuk
Cena
zł26.02 -9 %
zł28.91
Dostępność W magazynie

Uwaga:

Proszę odnieść się do obrazu i wybrać odpowiedni typ łożysk przed złożeniem zamówienia (uszczelnione lub tarcza po obu lub jednej stronie łożyska). Przyrostek na łożysku tylko do różnicowania uszczelnionego i typ nieekranowany łożyska. Nie wpłynie to na użycie naszego produktu.

Opis: Jednorzędowe, wstępnie smarowane, normalna dokładność. Łożyska kulkowe głębokorowkowe są jednym z najczęściej stosowanych łożysk tocznych. Są one używane do dostosowania obciążeń promieniowych i osiowych w obu kierunkach. Przy małym tarciu i dużej prędkości granicznej łożyska kulkowe są opłacalne i wymagają niewielkiej konserwacji. Stal chromowa (GCr15) wykonana z obróbki cieplnej, zapewnia wysoką i jednolitą twardość, dobrą odporność na zużycie i wysoką wydajność zmęczeniową kontaktu. Nadaje się do wszystkich rodzajów urządzeń przemysłowych, mikro silnik, mały silnik obrotowy, wyposażenie biura i tak dalej.

Wybór przewodnik:

Tarcze (Przyrostek oznaczenia Z/ZZ)-wysoka prędkość. Chroń przed brudem i gruzami.

Uszczelnione (Przyrostek oznaczenia RS/2RS)-wykonany ze wzmocnionego blachą NBR (odporny na olej i ciecz). Niższa prędkość graniczna niż łożyska tarczy.

Specyfikacja:

Wewnętrzny materiał wyścigowy/zewnętrzny: stal chromowana (GCr15)

Materiał klatki: stal tłoczona

Klasa dokładności: P6 (ABEC-3)

Poziom hałasu: Z1

Tagi: pad polerski 5, nóż ksiezycowy, naruto koszulk, pad do pc x360, ice nail lampa, mroczny rycerz, plakat planety, pad perkusyjny, pad do polerki.

Materiał Other
Numer/Liczba modelu Miniature Ball Bearing

Napisz opinię

Pokrewne produkty