Udostępnij
X553MA Laptop płyta główna REV2.0 N3530 CPU dla ASUS X553MA x503m f553ma f553m Test płyty głównej X553MA płyta główna test ok
Cena
zł204.99 -9 %
zł227.76
Dostępność W magazynie

Ta niższa cena nie odzwierciedla całkowitej ceny zapłaconej lub wartości rynkowej produktu i może nie mieć zastosowania do krajów o różnych zasadach taryfowych. Wszelkie opłaty importowe lub opłaty są odpowiedzialnością kupującego. Jeśli paczka nie może zostać dostarczona ze względu na kupujących Z tego powodu (W tym odmowa podpisania), kupujący powinien pozwolić sobie na wszystkie dodatkowe koszty!

1. Akceptujemy płatności przez Pkruczek.pl ESCROW

2. Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3. Jeśli możesz, t checkout natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności muszą zostać zakończone w ciągu 3 dni.

4.100% wszystkich dostarczonych produktów zostanie przetestowanych przed wysyłką i gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty, które otrzymasz, będą działać poprawnie.

5. Obecnie wysyłamy do kraju na całym świecie. Z wyjątkiem APO/FPO za pomocą zaufanych usług kurierskich stron trzecich.

6. Ile czasu zajmuje mi otrzymanie zamówień.

7. Czas potrzebny na otrzymanie zamówienia zależy od 2 czynników: wybranej metody dostawy i okresu realizacji zamówienia. Pamiętaj, że my d O co w naszej mocy, aby upewnić się, że otrzymasz zamówienie w odpowiednim czasie. Poniżej znajdują się szacunkowe ramy czasowe.

Sposób dostawy:

Poniżej znajdują się nasze współpracujące firmy logistyczne i szacowane ramy czasowe. Czas transportu zależy od tego, gdzie się znajdujesz.

Sposób dostawy oszacować czas

DHL 3 ~ 7 dni

FEDEX 3 ~ 7 dni

UPS 3 ~ 7 dni

EMS 8 ~ 12 dni

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia lub inne problemy, które są w gestii usługi spedycyjnej. Ale pomożemy ci śledzić paczkę, dopóki nie otrzymasz.

O gwarancji:

1. Produkty są najwyższa jakość, więc jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, którą zostały zakupione, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Tak szybko, jak to możliwe. Będziemy w stanie pomóc w wszelkich zwrotach i zwrotach w zależności od stanu przedmiotu.

2. Jeśli otrzymane towary nie są zgodne z opisem. Prosimy o poinformowanie nas i odesłanie nas w ciągu 3 dni w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Zwrócimy pieniądze w ciągu tygodnia od otrzymania zwrotu towaru.

3. Oferujemy 3 miesiące gwarancji na wszystkie nasze produkty. Wszystkie produkty muszą być zwrócone w oryginalnym stanie

Należy pamiętać, że następujące elementy nie podlegają zwrotowi:

1). Używane przedmioty

2). Przedmioty bez naszej naklejki lub oryginalnego opakowania

3). Przedmioty nie wysłane przez nas

Uwaga: klient powinien ponieść koszty wysyłki towaru z powrotem, zapłacimy za wysyłkę do ponownego wysłania.

Upewnij się, że produkty są oryginalne, proszę mieć pewność zakupu.

SERIOUR kupującego tylko, proszę licytować, jeśli zgadzasz się ze wszystkimi przedmiotami.

Tagi: galaxy s6 rysunek, botki damskie bez, tetovanie na krku, zimowe obuwie mtb, tester sygnalu tv, ue55ku6000 opinie, ufc gdzie oglądać, ue55ku6400 opinie, ue50h6400 matryca.

Wykorzystanie Tv
Numer/Liczba modelu X553MA
Komunikacja bezprzewodowa Przewód Sterowania
Certyfikacja NONE
Pochodzenie AR (pochodzenie)
Nazwa marki Taofa

Napisz opinię

Pokrewne produkty