Udostępnij
Nowy oryginalny ekran z wyświetlaczem LCD z ekranem dotykowym dla JVC GC-P100 GC-PX100 P100 PX100 PX100BAC część do naprawy aparatu cyfrowego
Cena
zł76.01
Dostępność W magazynie

Nowy oryginalny ekran z wyświetlaczem LCD z ekranem dotykowym dla JVC GC-P100 GC-PX100 P100 PX100 PX100BAC część do naprawy aparatu cyfrowego

Witaj, drogi przyjacielu, witaj w naszym sklepie!

Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą cyfrowych części zamiennych, z kamery cyfrowe, lustrzanki, lustrzanki i części do konserwacji kamer wideo. Dziękuję bardzo za przybycie do naszego sklepu. Jeśli potrzebujesz cyfrowych części naprawczych, możesz skontaktować się z nami, aby kupić. Istnieje szeroka gama towarów sklepowych, jeśli nie znajdziesz potrzebnych części zamiennych na stronie internetowej, możesz skontaktować się z nami w celu konsultacji. Posiadamy również profesjonalne drużynowe inżynierów utrzymania. Jeśli masz problem techniczny w konserwacji, możesz również skontaktować się z nami, a my udzielimy ci opinii na czas.

Takie cyfrowe części wymagają pewnej technologii konserwacji. Jeśli nie masz narzędzi lub doświadczenia w ich naprawie, nie zaleca się ich instalowania, aby nie uszkodzić produktów lub części. Najlepszym sposobem jest poprosić profesjonalny personel serwisowy o wymianę lub skontaktować się z nami, dziękuję!

Czekamy na nowy produkt na półce, dziękujemy za wsparcie, życzymy udanych zakupów!

Tagi: okulary 5511, vw t4 wersje, w 203 klapan, vw t4 z paka, w 101 pistol, torebka owad, w 204 kamera, w 204 filter, w 140 button.

Ekran dotykowy Tak
Numer/Liczba modelu A5100
Kompatybilny styl kamery Aparaty bezlusterkowe
Nazwa marki FGHGF

Napisz opinię

Pokrewne produkty