Udostępnij
3 sztuk/zestaw wymiana głowica golarki dla Norelco serii 3000 Razor końcówki zamienne ostrze SH30/52 nóż Mesh 30E
Cena
zł15.02 -29 %
zł21.43
Dostępność W magazynie

Opisy:

1. Wygodne ostrza

Zaokrąglone krawędzie przesuwają się gładko po skórze, zapewniając golenie ochronne.

Uzyskaj wygodne golenie na sucho. Nasze wygodne ostrze z zaokrąglonymi głowicami profilowymi gładko przesuwają się po skórze, chroniąc ją przed nacięciami i nacięciami.

2. Przypomnienie o konieczności wymiany

Najnowszy Philips posiada wbudowane przypomnienie o wymianie w postaci symbolu jednostki golącej. Ten symbol zaświeci się i wskaże, kiedy wymienić głowice do golenia.

3. Łatwe do wymiany głowice do golenia

1. Otwórz golarkę, naciskając przycisk "zwolnij";

2. Usuń element ustalający, obracając blokadę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara;

3. Wyjmij stare głowice do golenia i ostrożnie włóż zamienniki; Sprawdź, czy głowice są wyrównane dokładnie w ustawieniu; 4. Wymień element ustalający i zabezpiecz go, obracając blokadę zgodnie z ruchem wskazówek zegara;

5. Po prawidłowym zamknięciu głowicy golącej usłyszysz, że kliknie na miejsce.

Pasuje do modeli:

Zamiennik dla Philips Norelco Series 3000, 2000, 1000 i S738 Click & Styl

Dostosowane do następujących modeli: Dwa głowica tnąca serii; S510 S511 S512 S520 S530 S531 S538 S550 S551 S560 S561 S570 S571 S575

Z trzema ostrzami serii; S5050 S5070 S5075 S5077 S5078 S5079 S5080 S5081 S5082 S5090 S5091 S5095

XZ580 XZ5800 XZ5810

S1010 S1060

Uwaga : Upewnij się, że pasuje to do twojego modelu maszynki do golenia

Pakiet zawiera:

3x ostrza jako obraz (nóż do golenia i siatka)

Warunki wysyłki

Nasz przedmiot jest bezpłatną wysyłką do USA, ue, azji i tak dalej., Zwyczaj, podatki i podatek od wartości dodanej nie są wliczone w cenę towaru i opłatę transportową. Zazwyczaj wysyłamy towar do ciebie przez chińska poczta lotnicza do bezpłatnej wysyłki, około 7-55days może przybył twój adres. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki DHL,UPS,TNT,FEDEX,EMS, chociaż nie są one bezpłatne, ale mogą cieszyć się bardzo dobrym rabatem. Kiedy składasz zamówienie, wybierz sposób wysyłki, który chcesz w naszym sklepie internetowym. Zauważymy numer śledzenia na liście zamówień lub wyślemy ci wiadomość e-mail.

Informacje zwrotne

Jesteśmy miłym i uczciwym sprzedawcą. I mam nadzieję, że każdy nasz klient będzie zadowolony z zakupów w moim sklepie Pkruczek.pl. Przejdziemy przez nasz plik opinii w regularnym okresie i zostawimy pozytywne opinie dla wszystkich naszych klientów. Jeśli jesteś zadowolony z zakupów tutaj, mile widziane byłyby pozytywne oceny 5 gwiazdek. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące transakcji, skontaktuj się ze mną przed opuszczeniem jakichkolwiek informacji zwrotnych. Dziękuję ci. Mam nadzieję, że każdy klient może zostawić 5 gwiazdek pozytywnych opinii, dziękuję! Obsługi klienta

Ponieważ twoja satysfakcja jest naszym celem. Proszę nie pozostawiać żadnych negatywnych lub neutralnych opinii lub otworzyć wszelkie spory na Pkruczek.pl bez komunikacji, dziękuję. Wierzymy, że nasza komunikacja rozwiąże problem za ciebie. I to cię nie zawiedzie. Wiesz, że jakikolwiek negatywny lub neutralny lub spór zaszkodzi obu stronom i nie pozwoli na rozwiązanie problemu. Prosimy o kontakt z nami ze względu na różnicę stref czasowych między chinami a twoją lokalizacją, czasami odpowiedź na twoją wiadomość będzie opóźniona o 6-10 godzin. Odpowiadamy na wiadomości od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach pracy, a większość wiadomości odpowiada w ciągu 1-2 dni roboczych. Prosimy o cierpliwość! Dziękuję ci!

Polityka zwrotów

Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli przedmiot, który otrzymałeś, różni się od opisu. Zwrot zostanie przyznany po otrzymaniu grzywny z powrotem. Prosimy o kontakt przed wysyłką jakichkolwiek przedmiotów z powrotem. Koszty wysyłki nadawcy nie wracają, a koszt wysyłki zwrotnej powinien zostać zapłacony po twojej stronie. Dziękuję za uwagę nas.

Tagi: saperki łopaty, łyżki łopaty, lyzeczki łopaty, rekawy siatka, uchwyt na maszynk do golenia, one blade philips noże, uchwyt na maszynka do golenia, razetka usb, sznurek siatka, razetka for camper.

feature 02 Razor Replacement
feature 01 SH30 / 52 Knife Mesh
type Blades
Pochodzenie CN (pochodzenie)
drop-shipping support
Materiał Other

Napisz opinię

Pokrewne produkty