Udostępnij
Akcesoria samochodowe nowa stylizacja lewy stacyjka zapłonowa zestaw kluczy do samochodu Toyota corolla zmodyfikowany samochód stacyjka zapłonowa Cylinder blokujący
Cena
zł54.05
Dostępność W magazynie

Cechy:

Akcesoria samochodowe nowa stylizacja stacyjka zapłonowa zestaw kluczy do Toyota corolla samochód zmodyfikowany samochód stacyjka zapłonowa Cylinder

Wysoka jakość i trwałość.

Idealnie pasuje.

Bezpośredni zamiennik starego/uszkodzonego.

Dane techniczne:

Materiał: tworzywo sztuczne + metal

Używany do Toyota corolla

Po pierwsze, skontaktuj się z nami bezpośrednio z Pkruczek.pl z "czat teraz";

Po drugie, jeśli nie jesteśmy online, to będzie bardzo mile widziane, aby uzyskać swój rodzaj e-mail;

Wszelkie pytania, proszę nie wahaj się skontaktować z nami w czasie pracy.

Wszystkie produkty będą zwykle wysyłane w ciągu 3-7 dni roboczych (z wyłączeniem soboty, niedzieli i święta) po otrzymaniu płatności.

Koszt wysyłki obejmuje opłaty manipulacyjne, opłaty za pakowanie i koszty dostawy. Przedmiot zostanie wysłany do Pkruczek.pl potwierdzone adresy tylko, dlatego upewnij się, że adres na Pkruczek.pl jest poprawny.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ci najbardziej niezawodny, niedrogi sposób wysyłki. Czasami jednak dostawa międzynarodowa zależy w dużym stopniu od firmy kurierskiej i lokalnych zwyczajów/obowiązków w obu naszych krajach. Jeśli nie otrzymasz przedmiotu na czas, skontaktuj się z nami natychmiast, aby uzyskać dalszą pomoc. Dziękuję za zrozumienie.

Kupujący powinien odpowiedzialny za wszelkie cła, podatki i opłaty celne w twoim kraju. Proszę sprawdzić w swoim zwyczaju przed zamówieniem.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek podatki importowe, opłaty celne lub opóźnienia celne. Jeśli paczka zostanie nam zwrócona z powodu odmowy zapłaty przez kupującego powyższej opłaty, nie będziemy ponownie wysyłać paczki, dopóki kupujący nie uzupełni tych opłat i nie zapłaci wszystkich kosztów zwrotu i ponownego wysłania. Kupujący nie może anulować zamówienia lub zażądać zwrotu w oparciu o powyższy powód.

Powrót:

1. Ten przedmiot obejmuje roczną gwarancję, a jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego

Zakup, chętnie zwrócimy pieniądze w ciągu 30 dni.

2. W przypadku wymiany lub zwrotu pieniędzy potrzebujemy produktu, który musi być nienaruszony. Kupujący jest

Odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony.

3. Skontaktuj się z nami, zanim zwrócisz przedmiot, zaoferujemy ci właściwy zwrot

Adres

Informacje zwrotne:

Obsługa klienta jest zawsze naszym priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym cennym klientom. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dobrą obsługę klienta, abyśmy mogli uzyskać najwyższą ocenę. Będziemy wdzięczni, gdybyś mógł dać nam 5 gwiazdek. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zakupionym przedmiotem, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem. Pls upewnij się, aby skontaktować się z nami przed wyjazdem wszelkie negatywne lub neutralne informacje zwrotne. Chcielibyśmy mieć możliwość zadbania o wszelkie niedogodności spowodowane do ciebie. Jeśli negatywna informacja zwrotna pozostanie dla przedmiotu, nie będzie już kwalifikować się do zwrotu lub wymiany. W przeciwnym razie, jeśli twój zadowolony z naszych produktów i usług, będziemy wdzięczni za cenne pozytywne opinie i 5 gwiazdek DSRs wynik.

Tagi: cappucino szablon, capsula nfix smok, łóżko na podlodze, wyse zx0 firmware, podudzka podrozna, poducha dekoracja, 14 tramwaj poznań, wyrównanie płytki, podszewka bawelna.

Pozycja waga 0.5
Długość produktu ignition lock for Toyota corolla
Rodzaj materiału plastic STEEL
application Toyota corolla
Certyfikacja badań zewnętrznych Iso9000
Nazwa modelu ignition lock for Toyota corolla
Nazwa marki Jqalpenglow
Name ignition lock for Toyota corolla
color white+black
Wysokość produktu 69005-B2030

Napisz opinię

Pokrewne produkty