Udostępnij
Grubsza Nordic kinkiet Led aluminium Outdoor Indoor Ip66 Up Down biały czarny nowoczesne schody do domu sypialnia nocne oświetlenie łazienkowe
Cena
zł24.13 -63 %
zł66.98
Dostępność W magazynie

Próbki wyświetlacz

Mamy wszystkie produkty na przykładowej ścianie, jeśli chcesz dostosować, możesz również skontaktować się z nami. Jeśli potrzebujesz 10W,12W, możesz wejść do sklepu, aby kupić.

Materiał wodoodpornych i niewodoodpornych lamp jest taki sam. Jedyną różnicą jest to, że sterownik wersji wodoodpornej jest wypełniony wodoodporny klej, a sterownik wersji niewodoodpornej nie ma wodoodporny klej. Dlatego lampy kupującego są używane we wnętrzu i można bezpiecznie kupić lampy niewodoodporne.

Grubsze

Nie wodoodporna 6W pogrubiona. Produkty sprzedawane w tym łączu są grubsze. Im grubsza lampa, tym silniejsza zdolność rozpraszania ciepła i dłuższa żywotność lampy.

Standardowy

Nie wodoodporna norma 6W. Materiał i kunszt pogrubionego modelu i standardowego modelu są takie same. Jedyną różnicą jest to, że zagęszczony model jest cięższy niż standardowy model. Jeśli potrzebujesz standardowych lamp, możesz iść do sklepu, aby kupić. Standardowe modele są bardziej korzystne.

Można wybrać trzy jasne kolory.

Koralik świetlny lampy to amerykański układ Bridgelux, jego wskaźnik oddawania barw wynosi 80 +.

Nowoczesne lampy

Produkt wykorzystuje odlew aluminiowy, który ma szybkie nagrzewanie, długą żywotność i nierdzewny. Nasza zaleta: szybka dostawa Ten rok to szczególny przypadek. Podczas korzystania z innej logistyki występuje wiele problemów logistycznych, które opóźniają normalny czas dostawy kupującego. Nasz sklep używa tylko standardowej logistyki Pkruczek.pl do dostawy, która jest bezpieczna. W normalnych okolicznościach wiele krajów może odebrać towar w ciągu 9-18 dni od wysłania towaru.

Rozmiar

Dopasowanie sceny

Prawdziwe informacje zwrotne od kupujących.

LED LED SMD

Nowo zmodernizowane koraliki do lampy, od wysokiej moc lampy koraliki do lampy do led lampa SMD koraliki do lampy, amerykański Puri koraliki do lampy, linie światła są jaśniejsze i koraliki do lampy są jaśniejsze.

Nie wodoodporny wyświetlacz wewnętrznej struktury napędu.

1,AISHI kondensatory elektrolityczne, długość życia wynosi do 10000 godzin w wysokich temperaturach. 2, transformator izolacyjny, rdzeń miedziany transformator dla stabilnego prądu i napięcia. Bezpieczniejsza i dłuższa żywotność niż transformatory nieizolacyjne innych sprzedawców.

Wodoodporny wyświetlacz wyglądu napędu.

Wodoodporny klej wewnątrz wodoodpornego napędu, wodoodporny indeks IP66, wodoodporny skórzany sznur jest bezpieczniejszy.

Otwór na wodę lampy wyładowczej ma wodoodporny klej, a wodoodporna uszczelka służy do zwiększenia wodoodporności. Wygląd i materiały wodoodpornych modeli są takie same. Różnica polega na tym, że wodoodporne otwory lamp i kierowców mają wodoodporny klej. Jeśli twoje lampy są używane w pomieszczeniach, możesz kupić lampy nie wodoodporne.

Licencja biznesowa i certyfikacja produktu.

Produkty z kwalifikowanymi certyfikatami są bardziej gwarantowane.

CE EMC

Nasze produkty posiadają certyfikat CE i silne certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo konsumentów.

CE LVD

Factory Outlet

Produkty sprzedawane w tym sklepie są w magazynie, możesz je kupić z pewnością.

Tagi: led color rużowego, chocker perły stal, czujnik na toalete, 4 szt namiot tunel, pierscionek stebny, dell 3510 naklejka, 4 spots led oprawa, pierscionek stal v, pierscionek viking.

Numer/Liczba modelu B053
Źródło zasilania Ac
Typ bazowy Klin
Typ cienia Akrylowe
Obszar oświetlenia Metrów 5-10square
Net Weight 0.3-0.7KG
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Styl Nowoczesne
Typ artykułu Lampy ścienne
Gwarancja Five Years
Power 2/4/6/8W
kolor WHITE
Źródło światła Żarówki LED
Napięcie 90-260 v
Materiał korpusu Z aluminium
Technika Malowane
Typ montażu Do montażu na ścianie
Nazwa marki baolitai
Wykorzystanie Oświetlenie dzienne
Certyfikacja ce
Zastosowanie do nauki
Kierunek cienia W górę iw dół
Typ przełącznika Dotykowy wyłącznik
Żarówki są dołączone Tak
Materiał Z aluminium
Posiada możliwość przyciemniania Nie
Cechy Outdoor Indoor Thicken
Liczba świateł 8
Jest inteligentnym urządzeniem no

Napisz opinię

Pokrewne produkty