Udostępnij
Niestandardowe drukowanie na płótnie naklejki Super Smash Bros Galaxy plakat naklejki ścienne dla dzieci tapety gra Mural świąteczne dekoracje #530 #
Cena
zł19.69 -24 %
zł26.25
Dostępność W magazynie

można zostawić masaż, aby mi powiedzieć, który z nich chcesz na zamówienie na poniższym rysunku po złożeniu zamówienia. w przeciwnym razie, możemy zgodzić w wysyłaniu plakat można zamówić. ( jeśli są państwo zainteresowani w jeden lub kilka plakaty i chcesz, aby zobaczyć duże zdjęcia, skontaktuj się ze mną. ) lub można zwyczaj z własnych zdjęć.

szczegóły

1. Klienta Plakat 20x30 inch, innego rozmiaru prosimy o kontakt

2. Wysokiej jakości materiał papier plakat (PP klej)/Papier Foto i Płótnie

3. Odporne Na Blaknięcie farbami Uv

4. możemy zrobić niestandardowy rozmiar i można podać zdjęcie, które chcesz, możemy zrobić dla ciebie. zalecany rozmiar obrazu przesłane w pikseli (W H): 2000 2000 lub nowszy .

materiał

powrót klej Papieru : jednym z najczęściej materiał używany do naklejki (plakat/tapety), to może być bezpośrednio wklejany na ścianie. po usunięciu folii z jego powrót.

Papier fotograficzny : nieco grubsze niż powrót klej papieru, często używany do zdjęć, to nie może być bezpośrednio wklejany na ścianie.

wysokiej Jakości Płótnie : najlepsze materiały drukowane tkaniny, jego tekstury jest ściśle grube, ma silne artystyczne, wodoodporna i trwałych cech, nie znikną w ciągu 30 lat, nadaje się do zawieszenia i Przeznaczony do Stosowania w ramce. to nie może być bezpośrednio wklejany na ścianie.

należy pamiętać, , że wyświetlacz zdjęcia są dla celów ilustracyjnych only. ze względu na dużą liczbę produktów większość naszych wyświetlacz wyświetlacz zdjęcia nie zostały podjęte w prawdziwym pokoje, oni zestawy w obraz wyświetlany cyfrowo generowane i na płótnie nie wskazują na rzeczywistych rozmiarów. aby zapewnić satisfication, proszę zmierzyć ściany prawidłowo i upewnij się, że wybrać odpowiedni rozmiar, i nie ma gwarancji, że płótno zestaw ty podnosisz będzie osiągnąć ten sam wynik (tj wyglądają jak duży na ścianie) jak pokazano na wyświetlanego obrazu .

przesyłka

1. Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 5 dni roboczych.

2. My wysłane tego pakietu przez Chiny Wysyła Lotniczą Poczta z tropić liczbę.

3. The handel jest transgraniczny i Airmail jest tani wysyła sposób, więc to będziesz zająć dużo czasu na dostawę. jeśli nie chcesz czekać tak długo, należy uiścić opłatę Express lub nie kupić.

4. nie Odpowiedzialny za Należności Celnych.

informacje zwrotne

1. The POZYTYWNE OPINIE są dla nas bardzo ważne. Please skontaktuj się z nami w czasie, gdy jesteś nie zadowolony z pozycji i chcesz zostawić złą opinię lub otworzyć spór

2. Negatywne opinie nie mogą rozwiązać problem, należy powiedzieć nam problemów, więc możemy go naprawić i cię uszczęśliwić.

Tagi: drewniana chmurka, girlanda chlopiec, eye samogojąca a3, bandama na ściane, ego 100 w battery, fifa 15 wymagania, ego odszkodowania, finlandia zarobki, bmw e46 abs moduł.

Numer/Liczba modelu #PN#530#
Material 3 High Grade Canvas
Nazwa marki YOYOSMILE
Material 1 Back Glue Paper
Materiał Papier
Klasyfikacja Na ścianę
Wzór Płaska naklejka ścienna
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Specyfikacja Jednoczęściowy pakiet
Styl Klasyczny
Motyw cartoon
Material 2 Photographic Paper
Scenariusze WALL

Napisz opinię

Pokrewne produkty