Udostępnij
Luminated antypoślizgowa naklejka na kubek nakładka na szczelinę w bramie mata do schowków na drzwiach do Subaru XV 2012 2013 dekoracja wnętrza samochodu 14 sztuk
Cena
zł27.91 -9 %
zł30.69
Dostępność W magazynie

Witamy w naszym sklepie.

Nasz przedmiot jest w 100% taki sam jak opis. Mamy bogate doświadczenie w handlu międzynarodowym i wysyłce. Możemy zaoferować dobrą jakość i doskonałą obsługę oraz pomóc zaoszczędzić koszty. Wielu i wielu kupujących ze złota i srebra kupuje wiele różnych przedmiotów z naszego sklepu i sprzedaje je w swoich krajach. Czekamy na współpracę z tobą wkrótce.

Luminated antypoślizgowa naklejka na kubek nakładka na szczelinę w bramie mata do schowków na drzwiach do Subaru XV 2012 2013 2014 dekoracja wnętrza samochodu 14 sztuk

1.D Opis:

-Pr Oduc T N Lekarz orzecznik medycyny lotniczej (ame): Bramy s Wiele pad dla Subaru XV 2012 2013 2014

2. Kolor: Czerwony, niebieski, biały

3.M Materiał: guma

4. Ilość: 14 sztuk za komplet

5.Fea Ture: Deco Racja, Ochrona, antypoślizgowa, elastyczna

Jak zapłacić?

1. Po prostu akceptujemy alipay na Pkruczek.pl, możesz zapłacić kartą kredytową, to nie jest problem. Jak wiemy, alipay umożliwia szybkie i bezpieczne wysyłanie płatności online.

Jak dostarczyć?

Po prostu wysyłamy przedmiot na adres na Pkruczek.pl. Upewnij się, że twój adres wysyłki jest poprawny i możliwy do dostarczenia. Jeśli chcesz, abyśmy wysłali inny adres, zmień właściwy adres w Pkruczek.pl, zanim zapłacisz.

O opłatach celnych i opłatach za odprawę celną

Jak wiemy, cła i podatek celny powinny być zapłacone za każdy przedmiot, jeśli przedmiot zostanie otwarty i sprawdzony przez organy celne w twoim kraju. Nasza cena nie obejmuje ceł, podatków od wartości, opłat za odprawę celną i innych opłat. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego. Skontaktuj się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed złożeniem zamówienia.

Jeśli przedmiot wróci do nas z powodu odmowy zapłaty tych opłat przez kupującego, nie wyślemy go ponownie, chyba że kupujący uzupełni te opłaty.

Jeśli chcesz, abyśmy pomogli ci zmniejszyć opłatę celną, skontaktuj się z nami i powiedz nam, ile wartości należy zaznaczyć na fakturze. Wtedy zrobimy to, co powiedziałeś.

Jak śledzić?

Zaoferujemy ci numer wysyłki po wysłaniu przedmiotu do ciebie. Możesz śledzić ten numer wysyłki w ciągu 3-5 dni roboczych później na stronie internetowej China Post. Mówi się, że wysłaliśmy ci ten przedmiot. Możesz również śledzić ten numer wysyłki na stronie internetowej twojego kraju po tym, jak ten przedmiot opuścił chińskie zwyczaje. Jeśli okaże się, że nie możesz śledzić tego numeru wysyłki na stronie internetowej twojego kraju, być może urząd pocztowy nie przesłał informacji o wysyłce na stronę internetową lub jest opóźniony w przesłaniu, ale nadal jest wysyłany. Nie martw się niczym.

Jak wrócić?

Akceptujemy, aby zwrócić ten przedmiot, jeśli nie podoba ci się go po otrzymaniu go. Ale powinieneś zapłacić koszty wysyłki, gdy je odeślesz. Nasz adres zwrotny jest napisany na Pkruczek.pl, więc proszę wysłać przedmiot z powrotem na nasz poprawny adres. Jeśli nie możesz go znaleźć, skontaktuj się z nami, a my podamy ci szczegóły naszego adresu.

, Jak zwrot pieniędzy?

1. Zwrócimy pełną twoją płatność bez wymówki, jeśli nie możesz uzyskać tego przedmiotu w końcu.

2. Zwrócimy pełną twoją płatność bez wymówki, jeśli ten przedmiot jest uszkodzony lub uszkodzony w procesie wysyłki.

3. Zwrócimy pełną twoją płatność bez wymówki, jeśli ten przedmiot nie może być dobrze użyty, ale proszę opisać, dlaczego nie jest on dobrze używany przez zdjęcie i wideo.

W jaki sposób, aby ponownie wysłać?

Jeśli nie chcesz, abyśmy zwrócili ci pieniądze, możesz poprosić nas o ponowne przesłanie ci nowego, nie stanowi to problemu. Chętnie to zrobimy, dopóki nie będziesz zadowolony.

Jeśli trudno jest uzyskać płatność USD z zagranicy, możesz poprosić nas o ponowne wysłanie nowego, a następnie podamy ci nowy numer śledzenia. To nie jest problem.

Informacje zwrotne

Czy możesz dać nam dobre opinie i pełne 5 gwiazdek o opisie, wysyłce, komunikacji, jeśli jesteś zadowolony.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami od razu, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe po przeczytaniu.

Jeśli przedmiot jest uszkodzony, uszkodzony i nie można go dobrze wykorzystać, skontaktuj się z nami natychmiast, a my zwrócimy ci płatność lub wyślemy ci nową, jeśli chcesz.

Tagi: buty 8 5 chlopiec, bracelet nowitzki, chustka damska 90, corbata winie poh, 970 evo plus pcie, do mierzenia buta, corduroy botilony, 3 kolory korektor, akwarium biurkowe.

Nazwa marki muchkey
Merit Non-slip/Mute
Car Styling Car Door Groove Mat
Materiał wypełnienia z włókien syntetycznych
Rodzaj materiału RUBBER
Nazwa modelu 90321
Car Accessories Anti Slip Mat

Napisz opinię

Pokrewne produkty