Udostępnij
Medyczne urządzenie trakcyjne na szyję spondyloza szyjna na szyję nadmuchiwane wsparcie inteligentna kontrola Stretch Fix Post corrector
Cena
zł322.42 -9 %
zł358.24
Dostępność W magazynie

Medyczne urządzenie trakcyjne na szyję spondyloza szyjna na szyję nadmuchiwane wsparcie inteligentna kontrola Stretch Fix Post corrector

38342 Promuj krążenie krwi/łagodź zmęczenie/rozluźnij ciało Proszę zwrócić uwagę:

Ten produkt ma tylko angielskie instrukcje w naszym sklepie, a inne sklepy to chińskie instrukcje.

Ten produkt ma europejskiej standardowa wtyczka, standard brytyjski standardowa wtyczka, australijski standardowa wtyczka, amerykański standard standardowa wtyczka, napięcie 100V ~ 250V, nadaje się dla każdego kraju.

Jakość produktu jest gwarantowana, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące towarów, możesz skonsultować się z naszym działem obsługi klienta. Cechy:

Stała trakcja szyjki macicy jest głównym środkiem do łagodzenia problemów kręgosłupa szyjnego w leczeniu niechirurgicznym. Ten kręg szyjny nadaje się do różnych problemów kręgów szyjnych. Wykonany jest z wysokiej jakości, wygodnych i bezpiecznych materiałów. W tym samym czasie przyjmuje zaawansowany automatyczny nadmuchiwany sprzęt, aby ułatwić pacjentom noszenie. Ciągła terapia trakcyjna w pracy i czasie wolnym. Zakres produktów:

Służy do zewnętrznego utrwalenia lub wsparcia kręgów szyjnych ludzkiego ciała. Zastosowanie produktu populacji:

Do zapobiegania i pomocniczej fizjoterapii spondyloza szyjna. Instrukcje:

1 * dolna szczęka i koniec smycz na szyje są połączone taśmą samoprzylepną, a dolna szczęka jest usuwana z podbródka, A taśma klejąca jest wklejona do odpowiedniej szyi, aby ją naprawić. Jeśli długość nie jest wystarczająca, możesz nieznacznie dostosować pozycję wklejania po obu stronach. Pamiętaj, aby nie trzymać się zbyt mocno, aby uniknąć dyskomfortu po inflacji.

2 * wyrównaj dyszę elektrycznego inflatora powietrza z zaworem żeńskim wypełnionym szyjką i zamknij ją niewielką siłą.

3 * Push kierunku smycz na szyje aktywnego strzałki, aby pop z tym do inflatora.

4 * pacjenci trzymają kompresor, naciśnij przycisk "ON/OFF", naciśnij i przytrzymaj przycisk "START", aby nadmuchać, naciśnij przycisk "START", aby zatrzymać się zgodnie z osobistym uczuciem i usunąć inflator. Może.

Kompresor 5 * ma 30 biegów do inflacji i dostosowuje bieg zgodnie z osobistym komfortem.

6 * jest odwiązany, najpierw opróżnia się i odwiązuje opaskę na szyję. Uwagi dotyczące wykorzystania:

1 * używaj przez 30 minut przed pójściem spać, efekt jest lepszy.

2 * zużycie 30 ~ 60 minut, które można przedłużyć w zależności od rzeczywistej sytuacji.

3 * opaska na szyję musi być noszona z powietrzem w powietrzu i jest napompowana.

4 * jeśli masz zawroty głowy lub trudności z oddychaniem podczas noszenia produktu, natychmiast przestań go używać.

5 * po zużyciu produktu objawy zostają złagodzone. Spróbuj poprawić ruch szyi.

6 * po założeniu produktu ból może być nieco gorszy w ciągu kilku dni. W tym czasie czas noszenia w jeden dzień może zostać odpowiednio skrócony, a czas noszenia jest stopniowo zwiększany wraz z łagodzeniem bólu.

7 * ze względu na skóra wrażliwa, jeśli masz nieprawidłowości skórne w swoim produkcie, możesz zastosować krem antyalergiczny i utrzymać wentylowany obszar.

Instrukcja w języku angielskim

Konserwacja i konserwacja produktu:

1 * gdy nie jest używany, powietrze wewnątrz opaski na szyję powinno być opróżnione i wyrównane w celu konserwacji.

2 * nie umieszczaj ciężkich przedmiotów na smycz na szyje.

3 * czyste paski na szyję można wytrzeć miękką szmatką.

4 *, gdy powierzchnia z pałąkiem na kark jest rozmazany, to może być czyszczone za pomocą miękka szczotka i wody. Nie można go myć wodą, a nie pęcherzami ani tarciem.

Przeciwwskazania:

1 * nie należy stosować pacjentów z ciężką chorobą serca i chorobą naczyń mózgowych.

2 * pacjenci z nudnościami i obrzękami, tendencją krwotoczną lub manipulacją skórą w obszarze trakcji są zabronieni.

Przesyłki Darmowa wysyłka na cały świat. Zamówienia przetwarzane w ciągu 4 dni po dokonaniu płatności i weryfikacji. Zorganizujemy przesyłkę zgodnie z adresem podanym przez kupującego, dlatego prosimy o potwierdzenie i sprawdzenie danych adresowych wypełnionych przy zakupie. Oferowana przez nas metoda wysyłki to chińska poczta lotnicza, więc jeśli chcesz wybrać DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS, skontaktuj się z nami przed zakupem. Usługa czas tranzytu jest provided przewoźnikiem, weekendy i święta są wyklucza, więc czas wysyłki może być dłuższy niż obiecaliśmy, szczególnie w okresie wakacyjnym, więc prosimy o cierpliwość. Wszelkie zaktualizowane informacje o śledzeniu informują cię na czas, możesz również uzyskać informacje o śledzeniu z oficjalnej strony internetowej. Wszelkie dodatkowe cła lub podatki importowe nie są wliczone w cenę. Powrót i zwrot Jeśli zwróciłeś nam produkt, podaj nam numer śledzenia. Wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i stanie. Jeśli zamówienia nie dotarły na czas, skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy zwrot pieniędzy lub zwrot pieniędzy. Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i nie otwieraj sporu bezpośrednio. Informacje zwrotne Opinia jest dla nas bardzo ważna, dążymy do 100% satysfakcji, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, najpierw skontaktuj się z nami, rozwiążemy to szybko i w najlepszy sposób. Proszę zostawić nam pozytywne opinie i dać wszystkie 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, twój bardzo polecam jest naszą motywacją, aby przejść dalej, będziemy naprawdę wdzięczni za twój czas, jeśli zostawiłeś pozytywne opinie.

Tagi: kosmetyki z daglasa, iphone 6plus srubki, lampa obrysowa e150, mezoterapia lifting, pałka do ziemniaków, kindle glass matowa, chalcedon zawieszka, mezczyzni na golasa, lord vader maskotka.

Numer/Liczba modelu LY-QY03
Nazwa marki DISIYING
Materiał Bawełna, ABS
Rozmiar Średni
Zastosowanie NECK

Napisz opinię

Pokrewne produkty