Udostępnij
Obraz diamentowy "religia" ścieg krzyżykowy dekoracja domowa haft diamentowy anioł mozaikowe rękodzieło XY1
Cena
zł18.53 -19 %
zł23.16
Dostępność W magazynie

Kochani, zwracajcie uwagę! Sprzedaliśmy obrazy diamentowe są półproduktem nie zawiera ramki!

Sprzedaliśmy diamentowy materiał malarski to żywica, całe mozaiki są wywiercone diamentem z żywicy, mapa bazowa z samoprzylepnym papier fotograficzny. Sprzedaż malarstwa diamentowego jest sprzedawana bez problemów z jakością nie zwraca. (Przykład: produkt nie jest taki sam jak na zdjęciu, nie wyobrażał sobie idealnego rozmiaru produktu, którego nie widać, są wadliwe itp. nie stanowią problemu z jakością). Wymiary produktu wskazane w opisie produktu wiertło żywiczne do profesjonalnej masowej produkcji fabrycznej, ale także małe, jest nieuniknione wadliwe wiertło, dziękuję za zrozumienie! Z żywicy diament będzie więcej z więcej niż 30%, mniej zjawisko wiercenia na ogół nie pojawiają się, proszę mieć pewność zakupu.

[Etapy produkcji diamentowego malowania]

1. Otwórz pudełko i sprawdź specjalne narzędzia do rysowania diamentów.

2. Zobacz żywiczny kolor diamentu, uporządkowany w kolejności kodowania.

3. Odkryj powyższy rysunek taśmy, zobaczysz wiele symboli odpowiadających kodowaniu kolorów.

4. Zgodnie z odpowiednim kolorowym zaciskiem odpowiadającym diamentom inkrustowanym żywicą.

5. Zasugerował, że jeden rodzaj żywicy diamentowej jeden zestaw zakończony szybciej.

6. Aby stworzyć idealny obraz diamentowy, rysunki złożone w jednym miejscu w każdym rzędzie symbole nie muszą pozostać przyklejone diamenty.

7. Aby wyciąć dobrą figurę na rysunkach przytrzymaj posortowaną tablicę zamontowaną na płaszczyźnie materiału powyżej.

8. Spawy muszą być płaskie w stosunku do schludnych, nie mają pęknięć.

9. Po dobrej walce, reszta luki na kleju odpowiednie symbole diamentów.

10. Aby ukończyć dobry rysunek diamentowy, umieść go w swoim wyborze odpowiedniej ramy (restauracja nie zapewnia ramy).

[DIY diamentowe środki ostrożności]

1. Odniesienie przed krokami operacji.

2. Jeśli nie wiesz, jakiego koloru użyć, zapoznaj się z tabelą kolorów.

3. Zmontowany wzór diamentowy żywicy musi zająć punkt wewnątrz linii cięcia, a następnie przyciąć kawałki, aby zapewnić ogólny efekt.

[Porady]

1. Żywiczny diament niejadalny, nie pozwól dzieciom bawić się, aby uniknąć wypadków, takich jak połykanie.

2. Rysunek należy utrzymywać w czystości, w przeciwnym razie wpłynie to na siłę klejenia. Jeśli jest przyczepność brudu może mieć na nie wpływ z niskotemperaturowym żelazem stałym.

3. Diamenty pozostają lepką gumą.

[Charakterystyczne malowanie diamentowe]

1. DIY diament malarstwo może pracować i nauczyć się zmniejszyć stres, dostosowanie emocjonalne, aktywne myślenie, zwiększyć pewność siebie.

2. DIY diament malarstwo może być używany do dekoracji pokoju rodzinnego, uczynić życie bardziej harmonijne.

3. Produkcja DIY może doświadczyć poczucia osiągnięcia, zdolności i wytrwałości pielęgnować cierpliwość, osoby starsze i dzieci są odpowiednie.

4. Proces produkcji jest prosty można stworzyć krótki czas, aby zakończyć.

5. Ręcznie malowany obrazek diament jest znakomity, aby dać znajomym i bliscy, aby wyrazić dobre życzenia.

6. DIY diamond draw osoba w każdym wieku może być wykonana, w tym dzieci, członków rodziny i dlatego rodzina jest bardziej ciepła.

Przed dokonaniem płatności przeczytaj uważnie następującą treść, która zagwarantuje ci szczęśliwą podróż na zakupy. 1. Nasza firma akceptuje następującą transakcję: Handel detaliczny: Akceptujemy transakcje detaliczne od wszystkich klientów na całym świecie. Nie ustawiamy minimalnego limitu dla wszystkich towarów. Sprzedaż hurtowa: Akceptujemy handel hurtowy od wszystkich klientów na całym świecie. Aby zmniejszyć ciśnienie zapasów, ustawiona przez nas partia jest większa lub równa 2 sztukom. Jeśli chcesz dużych ilości hurtowych, skontaktuj się z nami, omówimy cenę hurtową, środek transportu i tak dalej z tobą. Uważamy, że możemy osiągnąć zadowalające porozumienie. Agenta dostawy: Jeśli jesteś zagranicznym sprzedawcą online, możemy zapewnić ci usługę agenta wysyłki. Proszę wyraźnie podać nam swoje dane adresowe kupującego podczas handlu, będziemy walczyć, aby służyć ci w tym samym czasie, a my w pełni uszanujemy twoje tajemnice handlowe, nigdy nie robiąc niczego szkodliwego dla interesów twojego zachowania. Jeśli twój kraj i obszar nie znajdują się w kraju bezpłatnej wysyłki, możesz skontaktować się z nami, zapewnimy ci najlepszą metodę wysyłki. 2. Transport: Nasze towary pochodzą z chin kontynentalnych. Po pomyślnej płatności dostarczymy towar w ciągu 3-5 dni roboczych, twoje towary zazwyczaj dotrą w ciągu 7 do 50 dni roboczych. W rzadkich przypadkach jest prawdopodobne opóźnienie, które zależy od pogody i prędkości przejścia twojego kraju i towarów. Po wysłaniu towarów będziemy aktywnie śledzić stan transportu towarów. Zwykle używamy China Post mała paczka do transportu, w normalnych okolicznościach towary zostaną dostarczone w ciągu 15-30 dni. Ale są inne przypadki mogą być opóźnione, na przykład, zła pogoda opóźnione przybycie w twoim kraju i system pocztowy opóźnienia wysyłki lokalnego urzędu pocztowego i tak dalej. Dlatego czas dostawy paczek China Post wynosi maksymalnie 50 dni. W przypadku klientów spedycyjnych możemy również skorzystać z szybkiej przesyłki do transportu, zwykle w ciągu 30 dni. 3. 4. Obsługa posprzedażna: Wszystkie towary, które sprzedajemy, są ściśle kontrolowane. Jeśli okaże się, że otrzymane towary mają problem z jakością (nie sztuczne uszkodzenia) w ciągu 3 dni. Proszę robić zdjęcia i skontaktować się z nami, zmienimy lub zwrócimy ci pieniądze. 5. Informacje zwrotne: Twoja satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich towarów, proszę dać nam pozytywne opinie. Jeśli nie jesteś zadowolony z towarów, prosimy o kontakt z nami, możemy rozwiązać wszelkie spory z tobą zamiast przesyłania negatywnej opinii do Pkruczek.pl. Dziękuję ci bardzo.

Tagi: logo sklepów, manekin pies, ochrona rogu, kolzyki koła, gorace wałki, kurtyny w203, logo światło, ochrona kant, gorset perle.

Kształt diamentu Plac
Metoda pakowania płótna Zwijane
Wykorzystanie OBRAZY
Typ wzoru PORTRAIT
Rama Nie
Materiał Z żywicy
Liczba kolorów 30-45
Styl Europejska
Obszar wklejania Pełna
Opakowanie zewnętrzne Kolorowe pudełko
Nazwa marki ZhuiStar
Forma Pojedyncze

Napisz opinię

Pokrewne produkty