Udostępnij
Symulacja ośmiornica przynęta Luminous miękka przynęta żel krzemionkowy ołów UV Luminous najlepsza równowaga wędkarstwo morskie huśtawka przynęta
Cena
zł24.13
Dostępność W magazynie

Cechy:

1. Darmowy wybór: dodaj kalmary do sprzętu podnoszącego, użyj go jako dodatku do urządzenia lub po prostu dodaj głowicę urządzenia.

2. Nadaje się do użytku: styl pływania jest bogaty, a pokusa jest silna. Może być stosowany do łowienia w różnych środowiskach i ma szerszy zakres zastosowań.

3. Dobra równowaga: przynęta ma najlepszą równowagę, więc w szczególnie trudnych warunkach przynęta może pływać z najszybszą prędkością regeneracji.

Opis:

Duża świecąca konstrukcja kalmary tworzy realistyczne ruchy pływania w wodzie. Podobnie jak prawdziwa kałamarnica, skrzydła fascynują cię najbardziej realistycznymi ruchami toczenia i pływania. Z niestandardowych 3D kalmary oczy, ciasne macki i wykwintne świece, każdy krok porusza się z wiatrem.

Dane techniczne:

Kolor: wielokolorowy

Typ: miękka przynęta

Materiał: silikon, ołów

Długość: 15 cm

Typ: Y-2, Y-3, Y-4 (opcjonalnie)

Pakiet zawiera:

1 * przynęta

Uwagi:

1. Ze względu na różnicę między różnymi monitorami obraz może nie odzwierciedlać faktycznego koloru przedmiotu. Gwarantujemy, że styl jest taki sam, jak pokazano na zdjęciach.

2. Proszę pozwolić na niewielką różnicę wymiarów ze względu na różne pomiary ręczne.

Tagi: czapki retro, krab zabawki, odbitki zdję, czapki pandy, koluszko key, obag wkladka, lodowe kubki, nakładka gti, monkey obraz.

Material Silicone
Feature 1 Fishing Swing Bait
Pozycji Zbiornik wodny
Feature 6 Soft Lure
Feature 5 Bionic Baits
Feature 3 Fishing Lure
Kategoria Fałszywa przynęta
Ilość 1
Type Soft bait
Feature 4 Fishing Baits
Typ Sztuczna przynęta
Lead Length 15 cm
Feature 2 Fishing Lures
Color Multicolor
Numer/Liczba modelu Y-1,Y-2,Y-3,Y-4(optional)

Napisz opinię

Pokrewne produkty