Udostępnij
Renault Clio 4 drzwi chromowane 4 sztuki. 2012 i poza ISO9001 / 2008 A + zmodyfikowana jakość
Cena
zł186.22 -33 %
zł277.95
Dostępność W magazynie

Cechy produktu;

Jest produkowany dokładnie do określonej marki i modelu, pasuje idealnie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej. Na miejscu do dyspozycji gości jest 5-rok gwarancji przed korozją. Wykonany jest ze stali nierdzewnej 1st Class 304, która oferuje najwyższą jakość wizualną i trwałość. Najwyższa jakość dwustronnych taśm akrylowych zapewnia praktyczną i łatwą instalację bez uszkodzenia pojazdu. W przypadku produktów wymagających wzmocnienia kleju, silikon jest również wysyłany w pudełku. Przed instalacją należy zwrócić uwagę na kroki i ostrzeżenia zawarte w instrukcji montażu zawartej w pudełku. Adhesive booster (Primer) jest wysyłany w pudełku. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty ISO 16949, ISO 9001: 2008 i TUV-CERT.

Instrukcja montażu:

Zainstaluj w suchym i wolnym od kurzu środowisku. Przed montażem wykonaj praktykę montażu w miejscu, w którym zostanie nałożona bez otwierania osłony dwustronnych taśm na kawałku. Powierzchnia, na której produkt ma być przyklejony, powinna być pokryta duchem, alkoholem, rozcieńczalnikiem celulozowym itp. dokładnie oczyść. Silikon, benzyna, woda kolońska itp. nie czyść dodatkami i substancjami oleistymi! Aby pokazać właściwości taśm dwustronnych, które są wysyłane gotowe do instalacji na produkcie, suszarkę do włosów itp. zastosuj ciepło. Nałożyć ściereczkę podkładową zawartą w pudełku na oczyszczoną powierzchnię. Uważaj, aby nie nakładać go poza obszar, w którym produkt będzie przyklejony. Nakładaj produkt za jednym zamachem, usuwając powierzchnię ochronną dwustronnych taśm na oczyszczonej i nałożonej na ciepło powierzchni. Po aplikacji upewnij się, że dobrze przylega, wywierając nacisk za pomocą szmatki. Upewnij się, że woda nie dociera do obszaru przez 24 godziny.

Tagi: główka do rzes, majolka korale, majteczki sexi, ken roczen crf, ken roczen bio, opaska zegarka, kwadrat chusta, baklejki motor, główka dk rzęs.

Pochodzenie TR (pochodzenie)
Certyfikacja badań zewnętrznych Iso9001
Model auta clio 5
Typ artykułu Chromowa stylizacja

Napisz opinię

Pokrewne produkty