Udostępnij
USB2.0 HDMI 1080P30Hz przechwytywanie wideo HDMI na USB karta przechwytywania wideo Dongle gra strumieniowa transmisja na żywo
Cena
zł42.89 -16 %
zł51.65
Dostępność W magazynie

Opis Jest to karta dźwiękowa wideo USB HD, która może przechwytywać wysokiej jakości pliki wideo i Audio bezpośrednio przez interfejs USB 2.0. Ta karta przechwytująca USB HD może przechwytywać zarówno wideo HDMI, jak i sygnał audio HDMI, wysyłając sygnały audio i wideo do komputerów i smartfonów w celu podglądu i przechowywania. Nadaje się do akwizycji wysokiej rozdzielczości, nagrywania nauczania, obrazowania medycznego itp. Przechwytuj wideo i Audio bezpośrednio przez interfejs USB 2.0 Obsługa kontroli jasności, kontrastu, odcienia i nasycenia. Przydatne na konferencję internetową, spotkanie sieciowe. Interfejs USB, nie potrzebuje innej mocy. Obsługa większości programów akwizycji: VLC, OBS Studio, Potplayer, Amcap itp. Zgodny ze standardem wideo USB i UVC Zgodny ze standardem USB audio UAC Zawartość HDCP nie jest dozwolona do przechwytywania. Port wejściowy: HDMI Port wyjściowy: USB Zasilany przez port USB. Nie wymaga adaptera zasilania Zgodny system: Windows 2000/XP/7/8/8.1/10 vista 32 64Bit. Zawartość opakowania 1x USB karta HD przechwytywania wideo

Należy pamiętać, że pakiet nie ma CD-ROM, jeśli potrzebujesz kupić CD-ROM skontaktuj się z nami lub otwórz poniższą stronę internetową

Uwagi:

1. Ze względu na inny monitor i efekt świetlny rzeczywisty kolor przedmiotu może nieznacznie różnić się od koloru pokazanego na zdjęciach. Dziękuję ci!

2. Nie używaj koncentratora ani przedłużacz USB.

3. Niska konfiguracja komputera spowoduje losowe lub czarne miganie ekranu nagrywania.

4. Jest to normalne zjawisko, które jest ekranem nagrywania, a oryginalny ekran nie jest zsynchronizowany.

Proszę zwrócić uwagę:

Ten przedmiot jest plug and play, ale Nadal potrzebuje oprogramowania do przechwytywania wideo, aby przechwycić wideo, takie jak PotPlayer lub Amcap .

Na przykład: Amcap

Pytanie 1: czy urządzenie przechwytujące wideo wymaga zewnętrzne zasilanie? Odpowiedź 1: nie wymaga zewnętrzne zasilanie. Pytanie 2: czy przechwycone wideo jest opóźnione? Odpowiedź 2: trudno znaleźć opóźniony problem. Pytanie 3: dlaczego przechwytywanie wideo nie jest 1080p?

Odpowiedź 3: dostosuj urządzenie przednie do 1080p.

O płatności:

1. Zaakceptuj płatności kartą kredytową, przelewem bankowym i innymi płatnościami obsługiwanymi przez Pkruczek.pl.

2. Płatność musi być dokonana w ciągu 19 dni od zamknięcia aukcji, jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zamknięciu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie.

3. Proszę wymienić swoje specjalne życzenia (paczki, wartość deklaracji itp.) podczas dokonywania płatności lub wysłać wiadomość do nas.

O wysyłce:

1. Wszystkie produkty są wysyłane na całym świecie tak szybko, jak to możliwe, a jeśli masz konkretne wymagania dotyczące wysyłki, poinformuj nas o tym przed wysyłką.

2. Wszystkie paczki wysyłane za pośrednictwem zwykłego postu (Pkruczek.pl standardowa wysyłka, CN post,ePacket) mają ograniczoną wagę w granicach 2KG, wybierzemy odpowiedni sposób wysłania. Jeśli twoja paczka ma nadwagę, zorganizujemy twoją paczkę za pośrednictwem 2 paczek.

3. Klienci z federacji rosyjskiej, dla względnej polityki swojego kraju, proszę uprzejmie napisać swoje imię i nazwisko, pełny adres, abyśmy mogli zapewnić lepszą obsługę dla ciebie, dziękuję bardzo!

Po sprzedaży:

1. Upewnij się, że paczka, którą otrzymałeś, jest w dobrej sytuacji, zanim ją podpiszesz.

Odmawiamy całego sporu, który kupujący bez komunikowania się z nami. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z towarami lub naszą usługą, skontaktuj się z nami w każdej chwili bez wahania, zamiast wystawiać opinię lub otwierać spór, a my rozwiążemy go jak najszybciej.

2. Naszym celem serwisowym jest sprawienie, aby każdy klient miał dobre wrażenia z zakupów.

3. Proszę dać nam pozytywne opinie i 5 gwiazdek opinię, który przyniesie lepszą rozwijać szansę na naszym sklepie. Dobra opinia zostanie ci zwrócona.

4. Sugestie są mile widziane.

Tagi: remot roku streaming stick, roku streaming stick audiflonos, roku streaming stick español, roku streaming stick medium, roku 4k streaming stick, roku streaming stick f, roku streaming stick control, silicona roku streaming stick, control para roku streaming stick, xiaomi roku streaming stick.

Pochodzenie CN (pochodzenie)
Nazwa marki wiistar
Numer/Liczba modelu VIDEO CAPURE

Napisz opinię