Udostępnij
2 din Android 10.0 Radio samochodowe multimedialny odtwarzacz wideo nawigacja GPS dla Citroen C4 c-triomphe c-quatre 2004-2din FM stereo
Cena
zł392.87 -36 %
zł623.60
Dostępność W magazynie

Zakupu najczęściej zadawane pytania: Produkt obsługuje przyciski sterowania na kierownicy, Obsługuje oryginalny samochód kamery (CANBUS wymagane), Obsługuje nieoryginalne kamery (obsługuje mechanizmy wielofazowe), Obsługuje oryginalny samochód funkcje, takie jak klimatyzacja ustawienia (CANBUS wymagane, bardziej oryginalny samochód funkcje są związane z oryginalny samochód) Czy nadaje się do twojego samochodu? 1. Sprawdź odpowiedni model i rok produktu i samochodu 2. Porównaj pozycję instalacji produktu z samochodem, który należy uaktualnić 3. Sprawdź, czy interfejs kabla zasilającego produktu jest odpowiedni dla twojego samochodu (uwaga: nie wszystkie interfejsy oryginalny samochód muszą być podłączone) 4. Jeśli nadal nie możesz sędzia, prosimy o przesłanie nam oryginalny instalacja radia samochodowego lokalizacja (przód) obraz i oryginalne radio z powrotem interfejs zdjęcie do nas

Przed zakupem sprawdź interfejs kabla zasilającego oryginalnego radia. Wszystkie pakiety wyśle przewód zasilający domyślnie. Jeśli potrzebujesz B przewód zasilający lub inne przewody zasilające, należy pamiętać na zamówienie lub skontaktuj się z nami

W porównaniu z oryginalny samochód, ekran jest większy, kolory są bardziej vivid, i to obsługuje oglądania z wielu kątów. Nowa rama wykonana jest zgodnie z oryginalny samochód, który idealnie pasuje do twojego samochodu i jest łatwy w instalacji.

★ Dlaczego radio musi zainstalować dodatkowy wentylator chłodzący?

Wszyscy wiemy, że oryginalne radio samochodu jest wyposażone w wentylator chłodzący z tyłu, więc oryginalne radio działa bardzo stabilnie, nawet w wysokiej temperaturze i długotrwałej pracy, ale radia na rynku na ogół rozpraszają ciepło tylko przez metalowy tył, To nie może w pełni spełnić wymagania dotyczące rozpraszania ciepła maszyny, więc przynosi wiele problemów, takich jak błędy dotykowe ekranu, nieprawidłowe transmisje i muzyka, losowe restarty, wysokie temperatury prowadzą do potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa itp.

Specjalnie Dostosowane wentylator chłodzący

Nasi fani są dostosowani do naszej nawigacji, która może lepiej ci służyć i zapewnić wydajność radia samochodowego. Wielu klientów i przyjaciół wybiera również wentylatory chłodzące w innych miejscach, ale pojawią się problemy z niekompatybilnością lub wysokim zużyciem energii, które zniszczą doskonała wydajność nawigacji.

A nasz wentylator jest specjalnie skonfigurowany do naszego radia samochodowego, może lepiej utrzymać jego wydajność, proszę mieć pewność, że go użyjesz.

Prawdziwy system Android 8.1/9.0/10.0, podzielony ekran aplikacji wsparcia, sprawiają, że korzystanie z handier, obsługa najnowszych aplikacji.

Najnowsza technologia, z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań nawigacji Android, obsługuje więcej niestandardowych ustawień i otwiera więcej opcji dla użytkowników.

W porównaniu ze zwykłymi ekranami dostępnymi na rynku, kąt widzenia IPS jest większy, a wyświetlacz jest delikatniejszy

Radio wykorzystuje wielodotykowy ekran pojemnościowy 2.5D IPS, który w pełni wyświetla bogatych kolorach, podczas gdy delikatne światło emitowane z ekranu 2.5D nie podrażnia oczu.

Obsługuje podzielony ekran wyświetlania dowolnych 2 aplikacji, łącząc do woli.

Obsługuje podzielony ekran wyświetlania dowolnych 2 aplikacji, łącząc do woli.

Obsługa aplikacji wideo i DVR Pływające okno, dostosuj pozycję wyświetlania i spraw, aby twoje wrażenia z jazdy były pełne chłodnych kolorów.

Funkcja wyjścia wideo

T9 obsługuje wiele pasm sieciowych 4G

Domyślna wbudowana regulacja to 48EQ, a dźwięk przestrzenny można ustawić w tym samym czasie, co pozwala zanurzyć się w wspaniałej muzyce.

Obsługuje prawie wszystkie aplikacje map. Przed wysłaniem ulubionych produktów zainstalujemy dla ciebie najnowszą mapę offline twojego kraju, a mapa będzie aktualizowana w regularnych odstępach czasu. Oczywiście, można również skorzystać z map online.

Obsługuje odwrotnej wyświetlacz. Gdy samochód znajduje się w trybie odwrotnym, radio natychmiast przełącza się na ekran w tył samochodu, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy.

Jeśli nie masz oryginalne do kamery, możesz go kupić, klikając "kup teraz" na poniższym obrazku.

Obsługuje połączenie z ADAS DVR. ADAS DVR ma wiele wbudowanych technologii wspomagania jazdy, wkładając wysokiej jakości karta pamięci TF, aby nagrać każdą chwilę jazdy.

Coraz więcej krajowych norm produkcji samochodów wymaga, aby pojazdy były wyposażone w urządzenia alarmowe ciśnienia w oponach. Znaczenie urządzeń alarmowych ciśnienia w oponach można zobaczyć. Kliknij na zdjęcie poniżej, aby kupić urządzenie alarmowe ciśnienia w oponach, podłączyć radio i informacje zwrotne o stanie opon w czasie rzeczywistym.

Połączenie z telefonem komórkowym, duży ekran wyświetlacz, przyjemna gra, wrażenia wideo.

Obsługa połączenia Bluetooth, telefon z Bluetooth, wbudowany mikrofon radia, nawet jeśli otoczenie jest głośne, radio obsługuje zewnętrzny mikrofon, który nadal może zagwarantować jakość połączenia.

Obsługuje oryginalne sterowanie kierownicą, niektóre modele muszą zainstalować canbus

Po złożeniu zamówienia musimy podłączyć produkt do testu mocy, a następnie załadować darmowa mapa, przetestować wydajność, a następnie użyj wielowarstwowego pudełka antykolizyjnego i torby z bąbelkami, aby upewnić się, że produkt jest bezpiecznie dostarczany do twoich rąk. Dostawa zajmuje 1-3 dni roboczych po zakupie, prosimy o cierpliwość.

Tagi: odtwarzacz sieciowy ford, radio samochodowe 2din 10, radia samochodowe 2din, kabel sieciowy, sieciowy odtwarzacz, zasilacz sieciowy, radia samochodowe 2 din, radio samochodowe 2 din, dysk sieciowy, radio samochodowe 2din dvd.

Original Steering Wheel Control Support
T3L plus version 2G+32G Android 9.0
Rozdzielczość 1024*600
Ram 4G
Function 1 DSP funtion
Maks. pamięć zewnętrzna 64G
T9 version 4G+64G 8-core
Support 4G+Wifi(T9)
Rozmiar wyświetlacza 9"
T6 Android 10.0
Connect an external microphone Support
Function 2 Split Screen
Pozycja waga 1.7kg
System operacyjny Android 9.0
Function 3 Floating window
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Język OSD WIETNAMSKIE
Certyfikacja NONE
Interfejs USB
DIN podwójne złącze DIN
Funkcje specjalne Wsparcie dla magistrali CAN
Function 5 Video output function
Gniazdo TF / Micro SD 2
Function 4 GPS Navigation
Rom 32G
Connect USB TPMS Support
Nazwa modelu for Citroen C4 2004-2014
Connect To USB ADAS DVR Support
Format mediów cyfrowych JPEG
Nazwa marki Develuck
Moc wyjściowa 4*45W
Rozmiar produktu 24cm*20cm*12cm
Napięcie 12 v
Rodzaj materiału Metial+Plastics

Napisz opinię

Pokrewne produkty