Udostępnij
Klasy A profesjonalny wokal na żywo KSM9HS dynamiczny przewodowy mikrofon KSM9 ręczny mikrofon z włącznikiem/wyłącznikiem do nagrywania Karaoke Studio
Cena
zł139.51 -6 %
zł150.01
Dostępność W magazynie

Najwyższej jakości Premium dynamiczny wokal na żywo wydajność mikrofon. Premium wokalny mikrofon dynamiczny, który przechwytuje subtelność wokalną z niezwykłą szczegółowością, aby zapewnić wyraźną artykulację, elastyczność funkcjonalną i precyzyjną reprodukcję wokalną na żywo, zaprojektowaną zgodnie z wymagającymi standardami, ujawnia niuans i subtelność w mikrofon zoptymalizowany dla najbardziej wymagających środowisk na żywo. Cechy: Wyjątkowa spójność we wszystkich częstotliwościach, zapewniając większy zysk przed sprzężeniem zwrotnym Najwyższej jakości komponenty elektroniczne, w tym beztransformatorowy układ przedwzmacniacza klasy A. Pozłacane złącza wewnętrzne i zewnętrzne , Przy jednoczesnym zmniejszeniu takich atrakcji, jak efekt Wyjście XLR trwałe aluminiowa obudowa Wytrzymała i niezawodna metalowa konstrukcja Zawiera pokrowiec ochronny i klips mikrofonowy Z przełącznikiem ON/OFF. Jedna paczka zawiera: 1 x mikrofon 1 x uchwyt na mikrofon 1 x śruba mocująca 1 x instrukcja obsługi 1 x skórzana torba 1 x karta gwarancyjna 1 x pudło do pakowania.

Wystawa produktów:

Nasz specjalista i usługi: Większość naszych produktów pochodzi z profesjonalnej dużej fabryki eksportowej, wszystkie nasze produkty są starannie dobrane, Zdjęcie zrobione jest z prawdziwych produktów, wysokiej jakości, modny styl, Chociaż nie są one najniższą ceną, prośby uważają, że dostajesz to, za co zapłaciłeś! Jesteśmy grupą młodych parnera, mam nadzieję, że każdy kupujący może oczywiście zostać naszym partnerem, Po zakupie produktów od nas wierzymy, że staniesz się naszymi przyjaciółmi i wspierasz nas. Płatności: · Aby zapewnić bezpieczeństwo obu kont, akceptujemy Escrow, kartę kredytową. · Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia. · Jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności należy zrealizować w ciągu 3 dni. Wysyłka: · Gwarantujemy wysyłkę w ciągu 5 dni po potwierdzeniu płatności (z wyjątkiem wakacji). · Ze względu na rosyjski polityki pocztowej korekty, nadzieję, że rosja kupujący podać pełną nazwę do nas, aby wysłał paczkę. · Po otrzymaniu płatności proszę pozwolić na wysyłkę zamówienia. · Dostawa do twojego kraju może potrwać od 5 do 25 dni roboczych po wysłaniu zamówienia. · Czasami przedmioty będą opóźnione z powodu nieoczekiwanego powodu. · Skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymasz paczki przekroczonej 30 dni roboczych, z wyłączeniem weekendów i świąt. · Nie będziemy odpowiedzi na śledzenie e-mail w ciągu pierwszych 10 dni po zakończeniu płatności. · Proszę zrozumieć, że większość opóźnień w dostawach międzynarodowych to opóźnienia pocztowe, o których nie jesteśmy świadomi, dopóki nie powiadomisz nas o 3 dniach.

Kraju

Czas przetwarzania

Przez EMS

Przez chiny poczta lotniczej

Przez DHL

Przez UPS

Stany zjednoczone

5 dni

5-8days

15-25days

2-5days

2-5days

Europa

5 dni

5-8days

25-30 dni

2-5days

Azji

5 dni

3-5days

20-30 dni

2-5days

Inne (takie jak Brasil, rosja, włochy...)

5 dni

5-15days

30-45 dni

· Wysyłka ekspresowa EMS zwykle trwa 3-8 dni roboczych w zależności od kraju dostawy. Nie ponosimy odpowiedzialności za wypadki, opóźnienia lub inne problemy, za które odpowiedzialność ponosi firma kurierska. Wszelkie opłaty importowe lub opłaty są odpowiedzialnością kupującego. · Czas dostawy wynosi ok. 7 do 20 dni roboczych (z wyłączeniem soboty i niedzieli, święta państwowe) do większości miejsc docelowych w usa/wielkiej brytanii/AU. · Skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymasz go powyżej 4 tygodni, rozwiążemy ten problem w bardzo krótkim czasie. · Dla bezpieczeństwa przedmiotu zaleca się ubezpieczenie. · Wszystkie nasze produkty zostaną wysłane do kupującego hurtowni Alibaba adres proszę potwierdza swój adres na Alibaba przed licytować. Upewnij się, że adres wysyłki jest poprawny. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek błędne lub undeliverable adresy. Informacje zwrotne: · Jeśli kochasz moje przedmioty proszę zostawić mi dobre opinie. · Twoje działanie pomoże nam zaoferować nasze mleko i chleb. Zrobię to samo dla ciebie. · Prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną informacje zwrotne. · Będziemy współpracować z tobą, aby rozwiązać wszelkie problemy. Powrót: · Jeśli przedmiot jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 3 dni od daty dostawy. · Wszystkie elementy muszą być zwrócone w oryginalnym stanie, w celu zakwalifikowania się do zwrotu lub wymiany towarów. · Ale koszty wysyłki i ubezpieczenia nie podlega zwrotowi. · Przedmioty zwrócone po 7 dniach dostawy kwalifikują się tylko do naprawy. · Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki poniesione. Skontaktuj się z: · Wszystkie e-maile będą odpowiedział w ciągu 24 godzin. · Jeśli nie otrzymają naszą odpowiedź, uprzejmie prosimy o ponowne wysłanie wiadomości e-mail, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. · Jeśli wyślesz do nas e-mail i nie usłyszysz odpowiedzi, napisz ponownie za pośrednictwem systemu Alibaba, ponieważ czasami nasze serwery pocztowe mają błędy.

Tagi: gabka na mikrofon studyjny, mini mikrofon studyjny, mikrofon studyjny 800, mikrofon studyjny profesjonalny, mikrofon studyjny maono, mikrofon studyjny usb, mikser studyjny, mikrofon studyjny bezprzewodowy, mikrofon studyjny zestaw, panel studyjny.

Numer/Liczba modelu 1-2pcs Wired microphone
Color Black
Wykorzystanie Mikrofon do karaoke
Przetwornik Mikrofon dynamiczny
with ON/OFF Switch yes
Nazwa marki zmvp
Komunikacja PRZEWODOWY
Typ zestawu Pojedynczy mikrofon
Styl Mikrofon ręczny
Polaryzacja Hiperkardioidalna
Pakiet Tak

Napisz opinię

Pokrewne produkty