Udostępnij
LMDZ 10 sztuk skórzany dziurkacz Cutter zestaw dziurkaczy do skóry rzemiosła okrągły Hollow narzędzia do miękkiego materiał pracy
Cena
zł48.60 -35 %
zł74.78
Dostępność W magazynie

Funkcje

1. Pusta wykrawarka wykonana z wytrzymałej, obrobionej cieplnie stali węglowej, dzięki czemu nie jest łatwo ją uszkodzić i może być używana przez długi czas. 2. Specjalna konstrukcja sprawia, że dziurkacz z uszczelką papierową może łatwo przeciąć wiele warstw tkaniny. Wykrawarka wydrążona może być używana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. 3. Do dziurkowania otworów w skórze, pasek do zegarka, pasek uszczelniający, but, plastik, winyl, cienkie płótno, oczko ect.

Opis produktu

Materiał: wysokiej jakości stal Ilość: 10 sztuk Rozmiary skórzanego dziurkacz: 0.5mm,0.8mm,1.0mm,1.2mm,1.5mm,1.8mm,2.0mm,2.5mm,3.0mm,3.5mm Odlewanie ze stali węglowej poddanej obróbce cieplnej, dobra odporność na zużycie, antykorozyjne.

Nuty

1. Ze względu na inny monitor i efekt świetlny rzeczywisty kolor przedmiotu może nieznacznie różnić się od koloru pokazanego na zdjęciach. Dziękuję ci! 2. Proszę pozwolić 1-3cm odchylenie pomiaru ze względu na pomiarze ręcznym.

Tagi: wybijaki do skóry, narzędzia punktak automatyczny, punktak automatyczny do metalu, wycinaki do skóry, wcierka do skóry głowy, wykrojnik brzegowy, dziurkacze brzegowy, znacznik punktak, wybijak do skóry, dziurkacz do skóry zestaw.

Materiał Steel
Type Hole Punch
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Numer/Liczba modelu DZ0013
Typ sprzedaży hurtowej no
Zestaw typu YES
Color Silver
Size 0.5mm/0.8mm/1.0mm/1.2mm/1.5mm/1.8mm/2.0mm/2.5mm/3.0mm/3.5mm
Material Steel

Napisz opinię

Pokrewne produkty