Udostępnij
Lato Hong Kong trend dzika koszula w czystym kolorze męska wersja koreańska luźna koszula z krótkim rękawem męska casualowa kurtka
Cena
zł54.32 -20 %
zł67.90
Dostępność W magazynie

Rozmiar

Szczegóły produktu

Model pokaż

Instrukcja prania

Bawełna i tkaniny lniane, umyte jak najwięcej, obrobione z drobnymi oczkami i dopasowane miękkimi zębatkami. Tkaniny wełniane, materiały włókiennicze muszą być myte ręcznie, należy zwrócić uwagę na wytrzymałość czyszczenia. W odniesieniu do wełny, puchu, bawełny i prania należy stosować pranie ręczne, jeśli wymagane jest czyszczenie.

Dostępne w wielu kolorach

Zakupu względy

A. Jeśli kurier nie został dostarczony, prosimy o jak najszybszy kontakt ze sklepem w celu wysyłki zwrotnej, obiecujemy 100% dostawy B. Jeśli produkt ma jakikolwiek problem z jakością, zrób zdjęcie problemu z jakością produktu i skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni. Po sprawdzeniu w dziale obsługi klienta zapewnimy buty za darmo. C. Limit wagi kuriera wynosi 2 kg (do 2 sztuk, 1 produkt specjalny). Jeśli ilość przekracza, proszę złożyć nowe zamówienie. D. Domyślnie regularna dostawa ekspresowa dotrze w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli potrzebujesz ekspresowej poczty, skontaktuj się z obsługą klienta, aby poprosić o zmianę przed zakupem. Uwaga: ze względu na ograniczenia językowe nie można wykonywać połączeń. Jeśli twoje zamówienie nie zostanie potwierdzone następnego dnia, skontaktuj się z nami.

Historia marki

Nasza firma jest firmą koncentrującą się na produkcji oraz badaniach i rozwoju. Zawsze spotkaliśmy się z filozofią biznesową "rozwoju jakości, rozwoju marki" i zbudowaliśmy solidny nowoczesny system korporacyjny, który stale wprowadza kierownictwo wyższego szczebla i personel techniczny oraz umożliwia szybki rozwój przedsiębiorstw.

Tagi: mercedes ml w164 akcesoria, baza rozświetlająca ingrid, latarka led mocna szperacz, szkło hartowane j52017j530, szablony do malowania zima, szablony na sztuczny snieg, szablony do malowania yoga, samsung j5 2017 shiny case, szablony do tatuaży 50 pcs.

Zamknięcie typu Jednorzędowe
Typ wzoru Stałe
Płeć MEN
Kołnierz Wykładany kołnierzyk
Długość rękawa (cm) pół
Style color id p105678467042
Styl rękawa REGULAR
Styl Na co dzień
Numer/Liczba modelu 2020082802
Materiał COTTON
Rodzaj tkaniny Sukno
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Typ artykułu Koszule
Typ koszul KOSZULE CODZIENNE

Napisz opinię

Pokrewne produkty