Udostępnij
Nowy jork zasłony wystrój czarno-biała Panorama nowego jorku Panorama miasta z naciskiem na Manhattan Bridge zdjęcie salonu
Cena
zł32.47 -19 %
zł40.57
Dostępność W magazynie

RM5656162697367311

Opis produktu

Gładki, miękki, łatwy do czyszczenia Materiał: poliester Kolor: jak pokazano na powyższych zdjęciach Uwaga: kolor jest trochę inny ze względu na inny monitor. Proszę porównać rozmiary szczegółów z twoimi przed zakupem i pozwolić 1-5cm różni się ze względu na pomiarze ręcznym, dzięki.

Przesyłki

1. Handel ma charakter transgraniczny, więc dostawa zajmie dużo czasu, typowy czas przybycia wynosi od 20 do 59 dni. Jeśli nie chcesz czekać tak długo, zapłać opłatę ekspresową lub nie kupuj jej. Jeśli potrzebujesz szybszej usługi wysyłkowej, np. DHL lub EMS, skontaktuj się z nami.

2. Nie ponosimy odpowiedzialności za twoje cło.

3. Wysyłamy przedmiot do twojego Ali sprawdzonego adresu domyślnie. Jeśli chcesz zmienić swój adres, zmień go w Ali, zanim zapłacisz. Lub napisz swój nowy adres na Ali note. Proszę podać dokładny adres w szczegółach i imię i nazwisko; Jeśli podasz swój numer telefonu, będzie lepiej.

Informacje zwrotne

Jeśli otrzymałeś zamówienie, potwierdź, że towar jest nienaruszony. Jeśli towar jest uszkodzony, proszę nie podpisywać zamówienia, nie potwierdzać odbioru na alibaba, skontaktuj się z nami po raz pierwszy. Proszę zostawić mi wiadomość o swoich pytaniach i uszkodzonych zdjęciach na temat naszego produktu, wyślemy ci nową. Jeśli nie chcesz nowego, nie wahaj się z nami skontaktować, a otrzymasz zwrot pieniędzy w zależności od uszkodzenia produktu.

A jeśli nie jesteś zadowolony z przedmiotu lub zgubisz go po drodze i chcesz zostawić złą opinię lub otworzyć spór, skontaktuj się z nami na czas. Negatywna informacja zwrotna nie może rozwiązać problemu, powinieneś powiedzieć nam o problemach, abyśmy mogli to naprawić i sprawić, że będziesz szczęśliwy.

Dziękujemy za wsparcie i czekamy na ponowne dostarczenie ci najlepszych zakupów na Pkruczek.pl!

Tagi: firany rolety panele, firany panele kuchnia, firanki panele żakardowe, firany panele na metry, firanki firany, firany panele tanio, ażury firany panele, firany panele komplety, firany panele świąteczne, firany i panele.

Technika wyszywana
Koszt wyposażenia do przetwarzania W zestawie
Typ wzoru Stałe
Wykorzystanie Biuro
Wzór PRZĘDZA BARWIONA
Typ Kurtyny
Funkcja Translucidus (stopień zaciemnienia 1-40%)
Numer/Liczba modelu Curtain
Lokalizacja Okno
Styl Nowoczesne
Format ROPE
Typ montażu Montaż sufitowy
Materiał 100% poliester
Metoda otwierania i zamykania Otwieranie po lewej i po prawej stronie
Nazwa marki WARM TOUR
Odpowiedni typ okna Okno płaskie

Napisz opinię

Pokrewne produkty